Наші перемоги

2018-2019 навчальний рік

Міжнародні конкурси

Творче об'єднання
Керівник
Конкурс
Нагороди та місця
ТО «Писанкарик» Проценко Л.І. ХУІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Барвиста осінь», 26.Х.18р. Диплом Лауреата І премії, медаль – Кашич Єлізавета (ном. декор-прикл. мистецтво, ІІ вік. кат.)
Диплом Лауреата І премії, медаль – Криницька Єлизавета (ном. декор-прикл. Мистецтво, ІІ вік. кат.)
Диплом Лауреата ІІ премії, медаль – Онайву Мондей Хелена (ном. декор-прикл. мистецтво, І вік. кат.)
Диплом Лауреата ІІ премії, медаль – Сажченко Олександра (ном. декор-прикл. мистецтво, ІІ вік. кат.)
Диплом Лауреата ІІІ премії, медаль – Криницький Гліб (ном. декор-прикл. мистецтво, І вік. кат.)

 

Міські конкурси

Творче об'єднання
Керівник
Конкурс
Місце
ТО медиків-мікробіологів "Первоцвіт" Литвиненко В.В. "Хочу про вес знати", I тур "Глобальна екологія", 25 жовтня 2018р. II місце

 
 

2017-2018 навчальний рік

Районні конкурси

Творче об'єднання
Керівник
Конкурс
Місце
ТО "Палітра" Войтенко О.О. Авторська виставка "Квітковий  вернісаж" 17.12.2017р Грамота  Остапчук  Іванні
Медики-мікробіологи "Первоцвіт" Литвиненко В.В. І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН ІІІ місце – Терех Дарина
ТО "Вершина" Орешина Л.В. ХІ туристсько-краєзнавчий  зльот  учнів закладів освіти Святошинського району м. Києва, вересень

Грамота за ІІ командне місце (смуга перешкод)
Грамота за ІІІ командне місце (фотоконкурс)
Грамота за ІІІ місце  (орієнтування) – Семенкова Аліса

 

Міські конкурси

Творче об'єднання
Керівник
Конкурс
Місце

Зразковий художній колектив ТО оригамі "Журавлик"

Серегеєва Н.О.

Свято "Різдвяні візерунки" у бібліотеці ім. М. Реріха, грудень

Подяка керівнику гуртка Сергеєвій Н.О. за проведення майстер класу з  оригамі
3 Подяки вихованцям за проведення майстер-класу

День добровольця у ЦБС Солом‘янського р-ну м. Києва, грудень

Подяка керівнику гуртка Сергеєвій Н.О. за участь
3 Подяки вихованцям за проведення майстер-класу

ТО відділу декоративно-прикладного   та образотворчого мистецтва Новодворська Т.В.,
Сергеєва Н.О.
Виставка малюнків вихованців  "Від Миколая до Різдва" у Національній дитячій лікарні "Охматдит", 18.12.17р.

Подяка керівнику  відділу Новодворській Т.В. за організацію виставки
Подяка керівнику гуртка Сергеєвій Н.О. за проведення майстер класу з  оригамі

ТО "Майстерня "Забава" Грищук Н.В. Міський конкурс дитячої та юнацької творчості "Мій домашній  улюбленець", листопад

Диплом за ІІ місце – Коваленко Ангеліна
Диплом за участь вихованцю

ТО авіамоделюванн "Альбатрос" Кобилінський В.П.

Київський фестиваль технічної творчості "Creative Park", 18.11.2017р.

Диплом за І командне місце – Усатий Євген, Болибок Дмитро, Деребера Павло, Лисюк Анатолій (ном. "Рухомі моделі з використанням енергозберігаючих технологій")
Диплом Центру позашкільної роботи за високі результати вихованців

ТО "Паперовий діамант" Коломієць О.Л. Міський конкурс з технічного конструювання "У місті фантазерську", 25.11.2017р.

Диплом за ІІ командне місце
Диплом за ІІІ місце – П‘ята  Євгеній (номінація "Лего")
Диплом за І місце – Ксендзюк Марина (ном. Листівка")
Диплом за ІІ місце – Загайко Леонід (номінація "Конструктор")
Диплом за ІІ місце – Беляєва Анжеліка (ном. "Конусна іграшка")
Диплом за ІІІ місце – Задорожний Михайло (номінація "Оригамі")

Народний хуожній колектив хореографічний ансамбль "Волошки" Полева О.А. Фестиваль дитячої творчості "Сузір‘я  талантів в "Україні", 18.11.2017р.

Диплом  І ступеня колективу  за композ. "Гандагані",  старша група

Диплом І ступеня колективу за композ. "Дударики", молодша група
ТО "Народний візерунок" Войленко Н.В. Профілактично-виховні та просвітницькі заходи для дітей м. Києва за сприяння ГУ Нац. поліції у  м. Києві, серпень Подяка керівнику гуртка Войленко Н.В.
Заходи до "Дня захисту дітей", червень Подяка керівнику гуртка Войленко Н.В. за допомогу в організації свята
Майстер-класи для дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, липень Подяка керівнику гуртка Войленко Н.В. за участь у соціально значимому проекті

Народний худ. колектив вокальний  ансамбль "Мальви"

Сазонова Т.П. ІІ Відкритий конкурс-фестиваль вокального мистецтва "Дніпровський зорепад", (м. Дніпро, червень) Диплом Лауреата  ІІ ступеня – Боросюк Аліса (ном. "Солісти. Естрадний спів") 
ТО "Медики-мікробіологи" Литвиненко В.В. Міська екологічна гра-конкурс "Знавців природи", жовтень Диплом  за ІІ місце команді ЦПР
Міська екологічна гра-конкурс "Еко-караван", жовтень Диплом  за І місце команді ЦПР
Міська екологічна програма "Крок до природи"

Грамота  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу київської міської  ради (КМДА) за  участь команді ЦПР

ТО "Ескіз" Новодворська Т.В. Виставка  дитячих робіт у міській бібліотеці ім. М.К. Реріха 15 Грамот вихованцям за участь

Всеукраїнські конкурси

Творче об'єднання
Керівник
Конкурс
Місце

Зразковий  
художній колектив хореографічний ансамбль "Апельсин"

Роман В.Я.,
Забалуєва О.Є.
Чемпіонат України  з танцювального шоу "НЕПРОСТОТАНЦІ 2017", 12.ХІ.2017р.

Диплом за І місце колективу
(ном. "Danse show, дорослі, велика група")
Диплом за І місце колективу 
(ном. "контемпорарі, дорослі, велика група")
Диплом за І місце колективу
(ном. "джаз, модерн, діти, любителі, велика група")
Диплом за ІІ місце колективу 
(ном. "контемпорарідіти, любителі, велика група")
Диплом за ІІІ місце колективу 
(ном. "народний і стилізаці, діти, велика група")
Подяка  керівнику Роману В.Я.
Подяка балетмейстеру Забалуєвій О.Є.

Зразковий хореографічний ансамбль "Флік-Фляк" Денисенко С.В. V Всеукраїнський фестиваль-конкурс  " DAS-Fest",м. Чернігів,  листопад

Диплом  І ступеня колективу  за композицію "Філема")
Диплом  І ступеня колективу за композицію ("Стар-Крафт")

ТО авіа- моделювання "КАМА"

Калина О.В. Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді  "Наш пошук і творчість – тобі, Україно"

Диплом ІІ ступеня – Болібок Дмитро                                                                   (кімнатна гумо моторна модель літака)
Диплом ІІ ступеня – Усатий Євген (контурна кордова модель напівкопія літака)

ТО "Паперовий діамант" Коломієць О.Л.

Диплом ІІІ ступеня – Костенко Микита (початкове технічне моделюванн 
Диплом ІІІ ступеня – Задорожній Михайло  (початкове технічне моделювання)

Зразкова          театральна студія  "ЕКСПРОМТ"

Калуга-Семенкова Л.П. Всеукрїнський фестиваль мистецтв "Зоряна брама", 25.11.2017р.

Диплом ІІ ступеня, медаль – Григор‘єіва Анастасія
Диплом ІІ ступеня, медаль – Петрук Ріта 
Диплом ІІ ступеня, медаль – Паліченко Катерина  
Диплом ІІ ступеня,  медаль – Багінська Марта 
Диплом ІІ ступеня, медаль – Журба Аліна 
Диплом ІІ ступеня, медаль – Безолюк Вікторія
Диплом ІІ ступеня , медаль – Князь Вероніка
Диплом ІІ ступеня, медаль  –   Гречка Анна
Диплом Лауреата ІІ премії колективу, кубок  ("Нескорена")
Подяка керівнику гуртка Калузі-Семенковій Л.П.

ТО "Народний візерунок" Войленко Н.В. Виставка-конкурс дитячих малюнків "Пам‘яті Блаженнішого Митрополіта Володимира присвячується…" за сприяння фонду пам‘яті Блаженнішого Митрополіта Володимира, листопад

Диплом Переможця -  Юрчик Дарина
Диплом Переможця - Підлісна Дарина
Диплом Переможця - Косенко  Яні 
5 Подяк вихованцям за участь
Подяка керівнику гуртка  Войленко Н.В.

Зразков. худ. колектив театр пісні "Ладоньки" Садовенко С.М. Всеукраїнська музична олімпіада "Голос країни" 15-19.11.2017р.

Диплом колективу за високий рівень підготовки
Диплом керівнику Садовенко С.М.

Народний худ. колектив пластичний  театр "Веста" Вілен Ю.А. Всеукраїнський фестиваль-конкурс   "Das-Fest" 18.-19.11.2017р

Диплом за І місце колективу ( комп. "Шлях додому")
Диплом за ІІІ місце ( комп. "Шалені витівки")
Диплом за ІІІ місце ( комп. "Чарівний сон")

Всеукраїнський фестиваль танцю "ColorDens  03.12.2017р. (м. Чернігів)

Грін-Прі колективу ( комп. "Шлях додому")
Диплом за І місце колективу ( комп. "Музика серця")
Диплом за І місце ( комп. "Чарівний сон")
Диплом за І місце ( комп. "Шалені витівки")

Зразковий  
художній колектив хореографічний ансамбль "Апельсин"

Роман В.Я.,
Забалуєва О.Є.
Всеукраїнський конкурс з хореографічних дисциплін "UKRAIN  DANCE CUP", грудень

Диплом за І місце колективу  за композицію "Забава"
(ном. "Фольк. Діти, Продакшн")
Диплом за І місце колективу  за композицію "Забава"
(ном. "Джаз, модерн. Діти, Продакшн")
Диплом за І місце колективу  за композицію "З життя комах"
(ном. "Контемп. Юніори, Формейшн")
Диплом за І місце колективу  за композицію "Повідомлення другу"
(ном. "Фольк. Діти, Продакшн")
Диплом за І місце колективу  за композицію "Пробач"
(ном. "Дзаж, модерн. Юніори, Формейшн")
Диплом за І місце колективу  за композицію "We are"
(ном. "Сучасний танець. Юніори, Формейшн")
Диплом за ІІ місце колективу  за композицію "Ярмарки фарби"
(ном. "Дитячий танець, Діти, Формейшн")
Диплом за ІІ місце колективу  за композицію "Я малюю"
(ном. "Сучасний танець. Діти, Продакшн")
Диплом за ІІ місце колективу  за композицію "Цвіт сакури"
(ном. "СТК, Діти, Формейшн")
Диплом за ІІ місце колективу  за композицію "Дружба – це не робота"
(ном. "Дитячий танець, Міні, Продакш")
Диплом за ІІІ місце колективу  за композицію "А діти мріють про щось"
(ном. "Сучасний танець, Діти, Формейшн")
Подяка керівнику колективу Роману В.Я.
Подяка балетмейстеру колективу Забалуєвій О.Є.

Народний худ. колектив вокальний ансамбль "Мальви" Сазонова Т.П. Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс "Різдвяні свята", грудень Диплом  лауреата І премії – дует "Мальви" - Решетнікова Валерія та Зіновкіна Дарина ( ном. "естрадний  вокал",  середня кат.)
"Клуб "ZX" Саприкіна О.К. Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді "iTalent", грудень

Диплом  ІІІ ступеня – Демченко Андрію
Подяка керівнику гуртка Саприкіній  О.К.

ТО "Писанкарик" Проценко Л.І. Всеукраїнська дитячий різдвяний ярмарок до Миколая, грудень Подяка керівнику Проценко Л.І. від Національного Центру народної культури (Музей Івана Гончара)

 

Міжнародні конкурси

Творче об'єднання
Керівник
Конкурс
Місце
Народний худ. колектив пластичний  театр "Веста" Вілен Ю.А. ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс окремих соло-виконавців, малих форм та творчих колективів  хореографічного мистецтва "Смерекові  дива", 02.01.2018р.

Диплом лауреата І ступеня колективу (старша категорія)             Диплом лауреата  ІІ ступеня  колективу  (середня категорія)
номінація "Сучасна хореографія"

Нар. худ. колектив хореографічний   ансамбль "Волошки" Полева О.А. Міжнародний фестиваль-конкурс "Зіркова погулянка" , листопад                    (м. Львів)

Диплом за І  місце колективу (ІІІ-кат. 9-11 р.)
Диплом за ІІ місце колективу (І кат. зміш.)
Диплом за ІІ місце колективу (ІУ кат. 12-14 р.)
Сертифікат  на участь у міжнародному фестивалі-конкурсі                          (м. Кітень, Болгарія 8-15.07.2018р.)
Диплом керівнику Полевій О.А.

Зразковий  худ. колектив хореогр. ансамбль "Флік-Фляк" Денисенко С.В.,
Челнокова Т.Д.
Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічних та вокально-хореографічних колективів (жовтень, м. Львів)

Диплом лауреата І премії колективу(ном. "сучасний танець", середня вік.кат.)
Диплом лауреата ІІ премії  колективу(ном. "народний танець", зміш. вік.кат.)
Диплом лауреата ІІ премії колективу(ном. "естрадний танець", зміш. вік.кат.)
Подяка керівнику колективу Денисенку С.В.
Подяка керівнику колективу Челноковій Т.Д.

Нар. худ. колектив хореогр. ансамбль "Сонечко"

Городецька В.І. Міжнародний конкурс мистецтв "Радост на брега" (Созополь, Болгарія), червень

Диплом за І місце колективу (ІІІ вікова  категорія)

Нар. худ. колектив хореогр. ансамбль "Волошки" Сазонова Т.П. Міжнародний конкурс-фестиваль "Зоряні мости", червень

Диплом Ган-прі – Кешаварз Каріна (ном естраднй вокал)
Диплом Лауреата І премії – Давидюк Іванна

Полева О.А. ІУ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях", червень

Диплом  Лауреата І премії (ном. "Народний танець, ІІІ вік кат.)
Диплом  Лауреата І премії (ном. "Народний танець, змішана вік кат.) 
Подяка керівнику колективу Полевій О.А.


Розгорнути