Гурток судномоделювання

Судномоделювання

Судномоделювання

Вік дітей від 10 років. Гурток для тих, хто мріє про морські простори і своїми руками хоче навчитись створювати спортивні та історичні моделі суден. Він захоплює на все життя, дарує романтикам і прагматикам вміння все робити власноруч, не зупинятися перед всілякими негараздами. …

Судномоделювання

Дитячий Центр позашкільної роботи Святошинського району м. Київ пропонує заняття в гуртку «Судномоделювання» для дітей віком від 10 років.

Гурток судномоделювання - це гурток для любителів кораблів і моря, який розкриє не тільки творчі таланти дітей, але і навчить проектувати моделі справжніх кораблів!

Навчання в гуртку судномоделювання в Києві починається з вивчення історії суднобудування, діти дізнаються основні типи і класи суден, познайомляться з матеріалами і інструментами, необхідними для побудови моделей суден, створять креслення, а по ним - свої кораблі!

Але найцікавіше їх чекає далі: участь в змаганнях, вікторинах, конкурсах та інтерактивних іграх!

Навчальний план:

 • Найпростіші вітрильні моделі.
  Швербот 1-щоглових, 2-х щогловий, Бот Петра Першого, Катамаран.
 • Моделі підводних човнів з деревини (резиномоторні)
  Клас М - Малютка, Клас Д - Декабрист
 • Катери з мікроелектродвигунами з полістиролу
  Цивільний, військовий, ескортний катери
 • Контурні моделі
  Радіокеровані моделі

Новизна запропонованої програми полягає в першу чергу в тому, що для неї розроблений ряд моделей, що забезпечує в процесі їх виготовлення послідовне освоєння навчального матеріалу. Підбір моделей і їх конструкція і розміри проводився протягом останніх років з таким розрахунком, щоб діти могли освоїти основні технологічні процеси, отримати початкові професійні знання, навчитися творчо вирішувати різноманітні завдання - від технічних до тактичних. Оскільки всі технічні гуртки мають великі труднощі в забезпеченні їх практично всім, що необхідно для роботи, в програмі є рекомендації по використанню при виготовленні моделей непридатних матеріалів. При цьому якість виготовлених моделей залишається досить високою. Моделі першого року навчання підбиралися з урахуванням того, щоб керівнику нескладно було забезпечити дітей всім необхідним і не знизити при цьому якість навчання.

Створи свою модель корабля!

Гурток судномоделювання