Склад наукового товариства «Еврика»

2018р.

№ посв. ПІБ автора
клас секція статус пед.керівник результати районного конкурсу результати міського конкурсу
226 Лавріненко Катерина Ігорівна 9 Психологія слухач Величко А.М. ІУ місце  
224 Ігнатко Вероніка Олександрівна 9 Психологія слухач Величко А.М. не брала участі  
227 Горупаха Олена Геннадіївна 9 Екологія рослинного світу слухач Литвиненко В.В.    
228 Чобанюк Аліна Русланівна 9 загальна біологія слухач Литвиненко В.В.    
229 Терех Дарина Олександрівна 9 медицина слухач Литвиненко В.В. ІІІ місце  
216 Макаренко  Олександр Анатолійович 10 медицина слухач Литвиненко В.В.    
232 Великанова Наталія Олександрівна 8 Педагогіка слухач Молчанова М. Ю. не брала участі ІІІ місце
233 Ковач Ольга Володимирівна 8 Педагогіка слухач Марченко К.С. не брала участі ІІІ місце
234 Курінна Анна Єгорівна 7 Педагогіка слухач Молчанова М. Ю. не брала участі ІІІ місце
237 Ціпун Любов Олександрівна 9 Психологія слухач Величко А.М. ІУ місце  
238 Алексійчук Ірина Анатоліївна 8 педагогіка слухач Безрук К.О. не брала участі Грамота
239 Ткаченко Валерія Олександрівна 9 педагогіка слухач Безрук К.О. не брала участі  
240 Сташко Анна Павлівна 8 педагогіка слухач Молчанова М. Ю. не брала участі  
241 Колобашкіна Єлизавета Володимирівна 9 педагогіка слухач Марченко К.С. не брала участі Грамота

2017р.

№ посв. Прізвище, ім’я, по-батькові автора клас секція статус пед.керівник результати районного конкурсу
226 Лавріненко Катерина  Ігорівна 8 валеологія слухач Величко А.М. ІІІ місце
225 Медовкіна Вікторія Артурівна 9 медицина слухач Величко А.М. ІІІ місце
194 Згуровська Ольга Петрівна 11 Психологія слухач Величко А.М. не доповідала
211 Шарапата Віра Анатоліївна 10 екологія слухач Величко А.М. не доповідала
224 Ігнатко Вероніка Олександрівна 8 Психологія слухач Величко А.М. не доповідала
189 Фоя Яна Володимиріва 10 Екологія слухач Величко А.М. ІІ місце
209  Сай Марія Олександрівна 9 екологія слухач Величко А.М. не доповідала
213 Обіход Дарина Сергіївна 10 валеологія слухач Литвиненко В.В. ІІ місце
216 Макаренко  Олександр Анатолійович 9 медицина слухач Литвиненко В.В. ІІ місце
222 Ілик Катерина Тарасівна 9 валеологія кандидат в дійсні члени Литвиненко В.В. не доповідала
227 Горупаха Олена Геннадіївна 8 екологія рослинного світу слухач Литвиненко В.В. ІІ місце
228 Чобанюк Аліна Русланівна 8 медицина слухач Литвиненко В.В. ІІ місце
229 Терех Дарина Олександрівна 8 валеологія слухач Литвиненко В.В. ІІІ місце
230 Анісімов Сергій Олександрович 6 Педагогіка слухач Марченко Катерина Сергіївна Грамота НТ  "ЕВРИКА"
231 Бурлака Тимофій Сергійович 7 Педагогіка слухач Молчанова Марія Юріївна Грамота НТ  "ЕВРИКА"
232 Великанова Наталія Олександрівна 7 Педагогіка слухач Ковганич Г. Г. ІІІ місце
233 Ковач Ольга Володимирівна 7 Педагогіка слухач Ковганич Г. Г. Грамота НТ  "ЕВРИКА"
234 Курінна Анна Єгорівна 7 Педагогіка слухач Безрук Катерина Олександрівна ІІІ місце
235 Іванець Анастасія Вадимівна 8 Педагогіка слухач Марченко Катерина Сергіївна Грамота НТ  "ЕВРИКА"
236 Забитковський Владислав Володимирович 7 Педагогіка слухач Марченко Катерина Сергіївна не доповідав

2016р.

№ посв. Прізвище, ім’я, по-батькові автора клас секція статус пед.керівник результати районного конкурсу результати міського конкурсу
161 Германюк Олексендра Станіславівна 10 екологія  слухач Литвиненко В.В. ІІ місце  
204 Горупаха Віта Геннадіївна 9 екологія рослинного світу слухач Литвиненко В.В. ІІ місце  
208 Гончарук Олександра Олексіївна 7 історичне краєзнавство слухач Вакулишин С.М.    
216 Макаренко  Олександр Анатолійович 8 мікробіолологія слухач Литвиненко В.В. ІІІ місце  
218 Макаренко Михайло Анатолійович 10 медицина слухач Литвиненко В.В. І місце  
221 Ілик Дарина Тарасівна 9 екологія  слухач Литвиненко В.В. ІІІ місце  
222 Ілик Катерина Тарасівна 9 валеологія слухач Литвиненко В.В. І місце ІІІ місце
189 Фоя Яна Володимиріва 10 Психологія слухач Величко А.М. ІІ місце  
209  Сай Марія Олександрівна 9 екологія слухач Величко А.М. ІІІ місце  
196 Соболєва Руслана Андріївна 9 Психологія слухач Величко А.М.    
191 Чечко Дарина Валеріївна 11 клінічна медицина слухач Величко А.М. ІІІ місце  
211 Шарапата Віра Анатоліївна 9 екологія слухач Величко А.М.    
223 Кобернік Ольга Володимирівна 9 Психологія слухач Величко А.М.    
224 Ігнатко Вероніка Олександрівна 7 Психологія слухач Величко А.М. ІІ місце  
225 Медовкіна Вікторія Артурівна 8 екологія тваринного світу слухач Величко А.М. І місце