З дітьми і для дітей
Центр позашкільної роботи Святошинського району м. Києва
 

Наші конкурси


"Зоряна година творчої родини 2017"

В ЦПР Святошинського району "Північне сяйво"  пройшло традиційне свято з нагоди святкування Дня працівника позашкільної освіти, що має назву "Зоряна година – творчої родини". Щорічно з нагоди святкування Дня працівника позашкільної освіти ми підводимо підсумки  попереднього навчального року і нагороджуємо кращих з кращих, по номінаціях:

  • "Кращий гуртківець 2017 року"
  • "Педагогічний олімп 2017 року"
  • "Творче об’єднання 2017 року"
  • "Батьківська ініціатива 2017"

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАГОРОДЖУВАНИХ  "ЗОРЯНА ГОДИНА ТВОРЧОЇ РОДИНИ 2017"

Провели церемонію нагородження ведуча: культорганізатор нашого Центру Дерягіна Анастасія Юріївна та вихованці Зразкового художнього колективу театральної студії "Експромт" - Безолюк Вікторія та Войтинський Олексій. Відповідальну місію виконали директор ЦПР Савенко Наталія Іванівна та її заступник з навчально-виховної роботи Калуга-Семенкова Леся Петрівна, вони вручили нагороди, відзнаки та подарунки усім переможцям та висловили слова вдячності за плідну роботу.
А окрасою свята стали творчі дарунки колективів ЦПР:

  • Чудова пісня у виконанні солістки Зразкового художнього колективу вокально-хорової студії "Диво Калинове" - Дарії Фролової, художній керівник заслужена артистка України Калінчук О.В.;
  • Незрівнянна колекція "Флореаль" Зразкового художнього колективу театру моди "Барвограй", художній керівник Лагутіна С.М.;
  • Чуттєва хореографічна постановка  Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю "Апельсин", керівники Роман В.Я. та Забалуєва О.Є.

На святі була присутня і почесна гостя – завідуюча сектором позашкільної освіти районного управляння освіти – Ревуцька Лілія Йосипівна. Вона ще раз привітала всіх з Днем позашкільника та вручила грамоти кращим педагогам ЦПР від управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Фотогалерея