21 червня — День медичного працівника

День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України. Відзначається щорічно у третю неділю червня.

Лікар – це професія за покликом серця і найгуманніша професія в світі.

Медицина – це і постійне навчання, самопожертва, відданість, добросовісність, стійкість та характер. Медик – це на все життя.

В межах проекту “Історія медицини в персоналіях” гуртка “Юні медики” будуть вивчати науковий і творчий шлях видатних особистостей, які зробили великий вклад в розвиток світової і вітчизняної науки. Юні гуртківці повинні мати не тільки мету, а й взірець наслідування. Я переконана, що вивчення біографії та прогресивних ідей видатних діячів медичної науки – ефективний  механізм впливу на становлення життєвої компетентності підростаючої особистості в умовах гурткової роботи позашкілля. Значення історії медицини посилюється і тим, що вона на конкретних історичних прикладах учить непримиренності в боротьбі з усілякими реакційними теоріями в поглядах медицини.                               

Історія медицини допомагає правильно зрозуміти сучасний стан  медицини і передбачає перспективи її розвитку. Отже, вивчення історії медицини для майбутніх лікарів є пізнавальним, академічним інтересом, розвиваючи позитивні традиції світової і вітчизняної медицини майбутні лікарі можуть зробити свій суттєвий внесок у побудову нового життя, у зміцненні свого здоров’я та здоров’я українського народу.