Фестиваль зі скелелазіння Climbing school 2019

1 червня 2019 року в День захисту дітей – відбувся грандіозний спортивний захід - фестиваль зі скелелазіння, який провели представники громадського проекту Climbing school.

Вихованці ТО «Вершина» (керівник Орешина Л.В.) брали учать у даному заході. 15 юних спортсменів змагались у боулдерінгу (вільне лазіння). Учасники мали подолати десять маршрутів і мали на це по 5 спроб. Запекла боротьба розгорнулась на скеледромі «ЦЕХ», що в ТРЦ «Мармелад», учасники завзято стартували, та все ж підкорити всі траси вдалось далеко не всім. Виснаженні та все ж таки щасливі, діти активно провели час, випробували свої сили та поспілкувались з однолітками.

По завершенню фестивалю – було проведено нагородження – де переможці отримали дипломи та подарунки від спонсорів. Серед нагороджених і наш вихованець - Соловйов Олександр – у середній групі серед хлопців виборов ІІ місце!!!

Слід подякувати всім організаторам, суддям і учасникам – за чудовий захід та позитивну атмосферу, і окремо проекту Climbing school за прекрасну ідею та любов до своєї справи.