IV відкритий «Кубок сш №40» з техніки пішохідного туризму в приміщеннях на дистанції «Крос-похід»

9 лютого 2019 року на базі спеціалізованої школи №40 відбувся IV відкритий «Кубок сш №40» з техніки пішохідного туризму в приміщеннях на дистанції «Крос-похід».

Основною метою даних змагань є популяризація пішохідного туризму як наймасовішого та доступного виду туризму й активного відпочинку серед учнівської молоді, покращення спортивного туристського та фізичного виховання серед молодого покоління. Що до завдань, то першочергово це -удосконалення спортивно-туристських прийомів у техніці пішохідного туризму; обмін досвідом з туристсько-спортивної роботи; та виявлення найсильніших туристських команд.

Команди ЦПР Святошинського району були представлені у всіх трьох вікових категоріях. Це вихованці ТО «Вершина» - керівник Орешина Л.В.

Юні спортсмени впевнено долали всі перешкоди та проходили ряд випробувань. Звісно не обійшлось без помилок і штрафних балів. Та в результаті, все ж таки наші вихованці вибороли призові місця, а саме:

  • молодша вікова група - ІІІ місце ЦПР;
  • середня вікова група – І місце збірна команда сш№197 та ЦПР, ІІ місце ЦПР;
  • старша вікова група - ІІІ місце ЦПР.

Команди переможці були нагородженні грамотами та кубками відповідних ступенів, а учасник медалями!

«Кубок сш№ 40» зібрав понад 230 учасників з різних районів міста Києва. Змагання сподобались учасникам – всі фінішували з гарним настроєм і морем емоцій. Тож слід подякувати організаторам Кубку – сш № 40 та ЦТКУМ Святошинського району. До нових стартів!!!