Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента України. Це День, коли намагалися знищити пасіонаріїв-українців і загнати Україну в ярмо Московії. Завдяки Небесної сотні і тим, хто вижив – не вийшло! І не вийде! Наша країна вже не буде такою, як раніше. Наші діти, онуки будуть знати про Героїв Небесної Сотні і розкажуть про них своїм дітям! Героїв Небесної Сотні будуть жити! Слава Україні!

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

20 лютого 2014 року стало не просто датою чергової офіційної події в календарі, а своєрідною точкою неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, до старих корупційних схем і також маркером протидії багатовекторності, тобто, власне кажучи, проросійської спрямованості, у зовнішньополітичному курсі. Адже за все це не просто стояли люди на Майдані, за це заплачено дуже велику ціну. Задля утвердження свободи та демократії Герої Небесної Сотні пожертвували собою й цим змінили перебіг історії нашої держави.

Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.

Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України на сході, утверджуючи право людини на вільне життя. Українці вибороли право на демократичний європейський розвиток держави і готові боротися за нього та очищення від тоталітарного минулого.

Як вшановували пам'ять Героїв вихованці нашого Центру
Хвилиною мовчання вшанували подвиг учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні вихованці комп'ютерного гуртка "SMARтики" разом з керівником Галиною Кузнєцовою.

В гуртку образотворчого мистецтва "ЕСКІЗ", Ракітін Альберт (10 років) представив свою роботу «Майдан». Малюнок юного художника має глибоку думку та зміст.

Творче об'єднання "Майстерня"Забава"" (м'яка іграшка) провела заняття з виготовлення "Янгола" до дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.