Відкрите заняття на тему: “Людина і природа”

19 лютого в гуртку медиків – екологів “Розмарин” (керівник Величко А. М.) в рамках проведення декади педагогічної майстерності, відбулося відкрите заняття на тему: “Людина і природа”. Піднімались дуже важливі питання про результати впливу діяльності людини на рослинний, тваринний світ та навколишнє середовище. Діти доповідали про тварин та рослини Червоної книги України та про чинники, які шкодять природі.

Багато мешканців Землі, як рослин, так і тварин, що стали зараз рідкісними, наші нащадки можуть не побачити. Навіть видатні досягнення генної інженерії не забезпечать відтворення назавжди втрачених генів тварин і рослин. Зниклі тварини і рослини – неповторні. 75 % ссавців винищені людиною і лише 25 % вимерли із зміною клімату та умов існування.

Природу потрібно берегти! Кожна людина на Землі повинна стати еко – споживачем! Про це говорили гуртківці. Неоціненне виховне і пізнавальне значення поезії, музики та пісні. Гуртківці продемонстрували і свої творчі здібності: всі із задоволенням прослухали виконання на скрипці української народної пісні “Прилітай, прилітай”, вірш Ліни Костенко “Шипшина важко віддає плоди” , та вірш Т. Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий”.