Анонс: Науково-практичний семінар «Актуальне києвознавство»

Запрошуємо педагогів закладів середньої та позашкільної освіти на авторський науково-практичний семінар Сергія Вакулишина «Актуальне києвознавство», який відбудеться 6 лютого 2019 р. з 10-ї до 17-ї год. в Центрі позашкільної роботи «Північне сяйво», проспект Перемоги, 136.

Перша половина семінару – це занурення у всесвіт наукового києвознавства. Слухачі ознайомляться, зокрема, з численними картографічними пам’ятками та захоплюючими версіями історичної реконструкції ХХ ст. По обіді – практична частина: презентація освітньої програми «Сто чудес Києва» та методики ігрового києвознавства. Належну увагу буде приділено компетентнісному підходу до розроблення інтелектуальних турнірів та укладання авторських навчальних програм з києвознавства.

Крім того, слухачі матимуть можливість переглянути слайд-шоу «Європейський Київ», відвідати унікальний музей історії Святошинського району тощо.

Для участі в семінарі необхідно до 31 січня зголоситися за телефонами: 450-06-79, 096-577-87-69. Сергій Вакулишин відповідатиме на дзвінки з 11-ї до 19-ї год.

CЕРГІЙ ВАКУЛИШИН – методист Святошинського центру позашкільної роботи, Відмінник освіти України, Кавалер ордена «За заслуги», лауреат Троньківської премії Національної спілки краєзнавців України. Автор києвознавчих книжок, понад ста друкованих праць, з яких 25 розкривають освітньо-виховну проблематику.