Відкриті змагання з техніки пішохідного туризму "Срібний карабін"

4 жовтня 2020 року в Голосіївському лісі пройшли перші міські змагання з техніки пішохідного туризму "Срібний карабін". Це традиційні змагання, що проводяться щорічно і сотні юних туристів з нетерпінням чекають саме на них. У цьому році вони були ще більш очікувані – після 6 місяців карантину без усіляких активних туристських заходів.

Завдячуючи ініціативності та зусиллям працівників КПНЗ "КИЇВСЬКИОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКОГО ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ВІЙСЬКОВО - ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ" – цей захід відбувся. Хоча і було запроваджено ряд обмежень, серед яких: обов`язкове вимірювання температури та дезінфекція рук усім учасникам перед стартом, масковий режим у зоні змагань, обмеження для глядачів на дистанції, та все ж організаторам вдалось вдало все продумати і дотриматись всіх санітарних вимог.

Вихованці ТО «ВЕРШИНА» (керівники Орешина Л.В. та Венгерак Н.О) взяли участь у різних вікових категоріях та групах. Від самих молодших, що займаються лише один рік до найстарших, майже випускників - всі хвилювались на старті, виклались на дистанції та з нетерпінням очікували на результати після фінішу. Фінішні протоколи порадували – тож ми маємо такі здобутки:

  • ІІІ місце – у молодшій віковій групі, в класі Б (естафета);
  • ІІІ місце – у середній віковій групі, в класі А (командне проходження);
  • ІІ місце – у старшій віковій групі, в класі А (командне проходження).

Дуже зручними виявились онлайн стартові протоколи, умови змагань та попередні результати, які учасники змогли самостійно переглянути на власних девайсах, відсканувавши QR - код на місці змагань.

Нажаль, серед обмежень було також відміна традиційного урочистого нагородження в день змагань, тож команди-переможці отримують свої нагороди через керівників.

В цілому змагання пройшли досить добре, тож юні туристи вдало розпочали участь у Кубку з туристського багатоборства учнівської молоді міста Києва.