Змагання з техніки пішохідного туризму на дистанції «Крос-похід», «Кубок ЗЗСО №40»

8 лютого 2020 року на базі ЗЗСО № 40 пройшли змагання з техніки пішохідного (спортивного) туризму на дистанції «Крос-похід», «Кубок ЗЗСО №40». Особливістю даних змагань є те, що вони повністю проходять в приміщенні і спортсмени долають штучні перешкоди та орієнтуються по поверхам будівлі.. Це досить універсальний вид змагань у зимовий період. Тож юні туристи ТО «Вершина» (керівники Орешина Л.В. та Венгерак Н.О.) долучились до участі у цих змагання майже у повному складі.

На дистанції серед команд Святошинського району наші вихованці вибороли 2 та 3 місце, а от у більш складних забігах серед команд міста, потрапити на п’єдестал нам не вдалось. Учасники були нагородження медалями, грамотами та подяками за активну участь.

Тож підсумовуючи результати змагань, слід відмітити, що діти отримали гарний досвід: новачки виступили в своїх дебютних змаганнях, а більш досвідченні показали свій рівень. Є над чим працювати, адже попереду весняний сезон змагань.

Слід також подякувати організаторам змагань за цікаву дистанцію та можливість для юних туристів удосконалювати свої навички.