З дітьми і для дітей
Центр позашкільної роботи Святошинського району м. Києва
 

Роботи ТО "Web-дизайн"


Переможці Київський міський відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій SMART-IT
Гай-Нижник Дзвенислава, 6 клас
І місце в номінації
2D-графіка, молодша вікова група
Гребелюк Руслан, 10 клас
ІІ місце в номінації
"2D-графіка", старша вікова група
Бабак Ірина, 9 клас
ІІ місце в номінації
"2D-анімація", молодша вікова група
Кращі роботи Всеукраїнських змагань з інформаційних технологій та кіберспорту iTalent
Філіна Анна, 10 клас 2D-графіка, старша вікова група,
тема: "Новорічна листівка в стлі коміксов Марвел"
Гуменюк Андрій, 5 клас
2D-анімація, молодша вікова група
Гай-Нижник Дзвенислава, 6 клас
2D-графіка, молодша вікова група
Гай-Нижник Дзвенислава, 6 клас
2D-анімація, молодша вікова група

Філіна Анна, 10 клас
відеомонтаж, старша вікова група,
Переможці Київського міського відкритого конкурсу учнівської молоді з Інформаційних технологій - 2017
Стародуб Валентина, 10 клас
І місце в номінації
"Кращий Веб-сайт",
старша вікова група
Філіна Анна, 9 клас
І місце в номінації
"ВІдеомонтаж",
молодша вікова група
Філіна Анна, 9 клас
ІІІІ місце в номінації
"2D-графіка",
молодша вікова група

Шнурова Кароліна, 11 клас
ІІІ місце в номінаці
ї"2D-графіка",
старша вікова група
Цуман Олексій, 9 клас
ІІІ місце в номінації
"2D-анімація"
Анімація (164 Кб)
Переможці заочного туру Київського міського відкритого конкурсу учнівської молоді з Інформаційних технологій - 2017
Гребелюк Руслан, 9 клас
номінація "2D-графіка",
молодша вікова група
Бабак Ірина, 9 клас
номінація "Кращий Веб-сайт",
молодша вікова група
Переможці Київського міського відкритого конкурсу учнівської молоді з Інформаційних технологій - 2016
Стародуб Валентина, 9 клас
І місце в номінації
"Кращий Веб-сайт",
старша вікова група
Шнурова Кароліна, 10 клас
ІІІ місце в номінації
"Кращий Веб-сайт",
старша вікова група
Філіна Анна, 9 клас
ІІ місце в номінації
"2D-графіка",
молодша вікова група
Кульвановська Анастасія, 10 клас
ІІІ місце в номінації
"2D-анімація",
старша вікова група
Анімація (789 Кб)
Переможці Київського міського відкритого конкурсу учнівської молоді з Інформаційних технологій - 2015
Стародуб Валентина, 8 клас
І місце в номінації
"Кращий Веб-сайт",
молодша вікова група
Нестеренко Єгор, 9 клас
ІІІ місце в номінації
"Кращий Веб-сайт",
старша вікова група
Кульвановська Анастасія, 9 клас
ІІ місце в номінації "2D-анімація",
молодша вікова група
Анімація, 2, 54 Мб
Ситайло Родіон, 7 клас
ІІІ місце в номінації "2D-анімація", молодша вікова група
Анімація, 160 Кб
Стародуб Валентина Нестеренко Єгор Кульвановська Настя Ситайло Родіон

Переможці Київського міського відкритого конкурсу учнівської молоді з Інформаційних технологій - 2014
Андріанова Вероніка, 8 клас, І місце в номінації"Web-технології", молодша вікова група
Андріанова Вероніка Андріанова Вероніка
Нестеренко Єгор, 8 клас
ІІ місце в номінації
"Web-технології",
молодша вікова група
Цепа Олексій, 7 клас
ІІІ місце в номінації
"Web-технології",
молодша вікова група
Нікітін Богдан, 7 клас
І місце в номінації
"2D-анімація"
Анімація, 213 Кб
Стародуб Валентина, 7 клас
ІІІ місце в номінації
"Розробка 2D-ігр"
Гра , 80 Кб

Нестеренко Єгор

Цепа Олексій Нікітін Богдан Стародуб Валентина

Переможці Київського міського відкритого конкурсу учнівської молоді з Інформаційних технологій - 2013
Кулівник Крістіна, 10 клас
І місце в номінації
"Кращий Web-сайт"
Шинлов Ростислав, 9 клас
ІІІ місце в номінації
"Кращий Web-сайт"
Войтко Ольга, 9 клас
І місце в номінації
"2D-графіка"
Андріанова Вероніка, 7 клас
V місце в номінації
"Кращий Web-сайт"
сайт княгівні України сайт Стів Джобс та Стів Возняк Ліліт сайт Крісті Стюарт

Переможці Відкритого конкурсу м. Києва з Інформаційних технологій для учнівської молоді - 2012
Тарнавський Максим, 8 клас
І місце в номінації
"Краща програмна розробка"
Програма, 3 Мбайт
Войтко Ольга, 8 клас
І місце в номінації
"2D та 3D - анімація"
Анімація, 11,4 Мбайт
Шинлов Ростислав, 8 клас
І місце в номінації
"Кращий Web-сайт"

Переможці міського конкурсу "Зимова комп'ютерна школа 2011"
Кулівник Крістіна, 8 клас,
І місце в номінації
"Кращий Web-сайт, молодша вікова категорія"

Ткаченко Іван, 9 клас,
І місце в номінації
"Кращий Web-сайт, старша вікова категорія"

Атаманюк Марія, 8 клас,
ІІІ місце в номінації
"Кращий Web-сайт, молодша вікова категорія"

Тарнавський Максим, 7 клас,
І місце в номінації
"Краща 2D-анімація, молодша вікова група"
Мультфільм, 11 Мб
Атаманюк Марія, 8 клас,
ІІІ місце в номінації
"Краща 2D-анімація, молодша вікова категорія"
Гра, 1Мб

Кулівник Крістіна, 8 клас,
участь у номінації
"Краща 2D-анімація, молодша вікова категорія"
Гра, 5Мб


Переможці міського конкурсу"Зимова комп'ютерна школа 2010"
Сироватський Микола, 9 клас,
мультфільм "Еволюція"
Дивіться мультфільм 1.2 Мб
Атаманюк Марія, 7 клас,
ІІ місце в номінації
"Краща 2D анімація"
Іграшка 1.64 Мб
Кулівник Крістіна, 7 клас,
ІІІ місце в номінації
"Краща 2D анімація"
Іграшка 1 Мб

Атаманюк Марія, 7 клас,
сайт "У світі тварин"
Кулівник Крістіна, 7 клас,
сайт "У світі рослин"
Довгаль Артем, 8 клас,
сайт "Школа для
дошкільнят "Малюк"
Чекунов Дмитро, 9 клас,
програма для навчання
англійської мови дітей
віком від 7 років
Іграшка 1.26 Мб

Переможці міського конкурсу"Зимова комп'ютерна школа 2009 "
Осичанська Дарія, 9 клас,
сайт Зразкового
театру моди "Барвограй"
Осипов Руслан, 8 клас,
ІІ місце в номінації
"Кращий Web - сайт"
http://www.cprs.kiev.ua/avia
Донченко Вадим, 7 клас,
ІІ місце в номінаці
"Краща анімація"
дивіться анімацію 1.4 Мб
Чекунов Дмитро, 8 клас,
ІІ місце в номінації
"Краща програмна розробка"
іграшка 1.3 Мб

Чесноков Леонід, 8 клас,
сайт Зразкового
пластичного театру "Веста"
Ковтун Сергій, 9 клас,
сторінки першого сайту ЦПР
Ковтун Сергій, 9 клас,
логотип