Гурток акторської майстерності, акторський

Народний художній колектив театральна студія "Експромт"

Народний художній колектив театральна студія "Експромт"

Метою гуртка на основному рівні навчання є удосконалення мовного апарату та емоційної виразності дитини, оволодіння сценічним рухом, ознайомлення гуртківців з основними жанрами театрального мистецтва …

Зразковий художній колектив театр-студія "Грайленд"

Зразковий художній колектив театр-студія  "Грайленд"

Вік дітей від 5 до 15 років. На заняттях юні актори опановують основи театральної майстерності та методику проведення ігор. Слід зазначити, що вихованці поділяються на групи не за віковими категоріями, а за потребами ігрових програм чи вистав. Це дає можливість новачкам почуватися впевнено завдяки підтримці більш досвідчених товаришів, де "виправляння помилок", з вуст "корифеїв" театру звучить не як зауваження, а як порада. …

Хореографія, театральна майстерність, дефіле

Хореографія, театральна майстерність, дефіле

Головною метою викладання сучасного танцю в театрі моди є сприяння естетичному вихованню і фізичному розвитку учнів, оволодіння почуттям ритму, музичності та образності. Цей процес передбачає розвиток волі, уваги, пам'яті, витримки, спритності, ритмічності та синхронності виконання танцювальних комбінацій. …

Акторський

Ми, в наших гуртках, дуже старалися скласти програму з акторської майстерності таким чином, щоб всі діти змогли отримати повноцінні теоретичні знання і достатню кількість практичних занять.

Ми не даємо поверхневі знання, вся програма поділена на блоки, кожен з яких вирішує певні завдання. Також ми пропонуємо учням самим вибрати до вподоби певну акторську роль. Кожна дитина має право отримати відповіді на свої питання і чекати рішення конкретних проблем. Хтось хоче розкріпоститися і навчитися спілкуватися, комусь потрібно навчитись вимовляти серйозні публічні промови, а хтось ставиться до занять з акторської майстерності як до легкого дозвіллю і хоче дати волю своєму творчому потенціалу.

Якщо ви хочете, щоб ваші діти поглиблено вивчали акторські техніки, проникли в методики перевтілення і роботи над роллю, дізналися секрети відомих, талановитих акторів, то наші театральні гуртки для дітей якраз підходять для цих цілей.

Діти в акторських гуртках навчаються як швидше запам'ятати репліки свого героя, зрозуміти яку емоцію відчуває персонаж і як використовуючи загальноприйняті «штампи» продемонструвати їх глядачеві. На заняттях педагог з акторської майстерності навчає імпровізації, мистецтву бути достовірним, яскравим, незабутнім.

Якщо вашим дітям подобається гра на в театр, гра на сцені, то це може легко стати їх основним хобі. Гурток акторської майстерності допоможе їм в цьому. Тобто діти реалізують на практиці те, до чого у них лежить душа.

Гурток акторської майстерності, акторський