Гурток авіамоделювання

Авіамоделювання

Авіамоделювання

У гуртку займаються конструюванням власних та моделюванням спортивних літаючих моделей. Навчаються діти віком від 10 років. Гуртківці приймають участь у змаганнях, отримують спортивні розряди, знайомляться з багатьма чоловічими професіями.

Авіамоделювання

Дитячий Центр позашкільної роботи Святошинського району м. Київ пропонує заняття в гуртку «Авіамоделювання» для дітей віком від 10 років. Гурток авіамоделювання формує інтерес до винахідництва, творчості, інженерної праці.

Небо захоплювало людей завжди. Напевно стародавні люди теж заздрісно проводжали поглядом птахів і мріяли полетіти разом з ними. Першими літальними апаратами можна вважати повітряних зміїв, яких запускали в Китаї більше двох тисяч років тому.

А потім був Леонардо да Вінчі з його унікальними зображеннями літальних конструкцій, створених на основі будови крил птахів. І перший політ на повітряній кулі братів Монгольф'є. І насичене на відкриття XX століття з першим польотом на справжньому літаку.

Авіамоделізм - улюблений вид технічної творчості вже декількох поколінь. Адже любителі авіамоделювання можуть створювати масштабні моделі реальних літальних апаратів.

Колись таке моделювання було доступно тільки дорослим людям з інженерною освітою. Але потім в дитячих магазинах з'явилися різні моделі літаків, які можна було зібрати самому. Це був перший крок до масового конструювання літальних апаратів. Зараз для створення моделей не обов'язково купувати готовий набір, сконструювати апарат можна з нуля, використовуючи свою фантазію і досвід викладачів гуртка з авіамоделювання.

Гурток авіамоделювання призначений для навчання дітей шкільного віку основам технічного моделювання за допомогою спеціалізованих наборів по авіаконструюванню, а в подальшому з повним виготовленням "з нуля" літальних апаратів по кресленням.

Якщо шукаєте заняття авіамоделювання для дітей в м. Київ, а тим більше на Борщагівці, приходьте до нас!Гурток авіамоделювання