Гурток судномоделювання

Судномоделювання

Судномоделювання

Вік дітей від 10 років. Гурток для тих, хто мріє про морські простори і своїми руками хоче навчитись створювати спортивні та історичні моделі суден. Він захоплює на все життя, дарує романтикам і прагматикам вміння все робити власноруч, не зупинятися перед всілякими негараздами. …

Судномоделювання

Дитячий Центр позашкільної роботи Святошинського району м. Київ пропонує заняття в гуртку «Судномоделювання» для дітей віком від 10 років.

Гурток судномоделювання - це гурток для любителів кораблів і моря, який розкриє не тільки творчі таланти дітей, але і навчить проектувати моделі справжніх кораблів!

Навчання в гуртку судномоделювання в Києві починається з вивчення історії суднобудування, діти дізнаються основні типи і класи суден, познайомляться з матеріалами і інструментами, необхідними для побудови моделей суден, створять креслення, а по ним - свої кораблі!

Але найцікавіше їх чекає далі: участь в змаганнях, вікторинах та конкурсах!

З чим можете ознайомитись у судномодельному гуртку:

 • Найпростіші вітрильні моделі.
  Швербот 1-щоглових, 2-х щогловий, Бот Петра Першого, Катамаран.
 • Моделі підводних човнів з деревини (резиномоторні)
  Клас М - Малютка, Клас Д - Декабрист
 • Катери з мікроелектродвигунами з полістиролу
  Цивільний, військовий, ескортний катери
 • Контурні моделі
  Радіокеровані моделі

Новизна викладання в судномодельному гуртку полягає в першу чергу в тому, що пропонується розроблений ряд моделей, які забезпечують в процесі їх виготовлення послідовне освоєння технологій побудови суден. Підбір моделей і їх конструкція та розміри проводився протягом останніх років з таким розрахунком, щоб діти могли освоїти основні технологічні процеси, отримали початкові професійні знання, навчилися творчо вирішувати різноманітні завдання - від технічних до тактичних. Оскільки всі технічні гуртки мають великі труднощі в забезпеченні їх практично всім, що потрібне для роботи, в творчому процесі є раціональний підхід по використанню при виготовленні моделей непридатних матеріалів або, навіть, деякі початкові моделі виготовляються з пет-пляшок. В цілому, при такому підході якість виготовлених моделей залишається досить високою. Моделі першого року навчання підбираються з урахуванням того, щоб керівнику нескладно було забезпечити дітей всім необхідним і не знизити при цьому якість навчання.

Для більше допитливих і уточнення що ж саме та як оволодівають діти в гуртку з судомоделювання пропонуємо ознайомитись на сторінці гуртка, а також переглянути програму, по якій навчаються діти, за посиланням: перейти.

Створи свою модель корабля!Гурток судномоделювання