Театральний гурток, гурток театрального мистецтва

Народний художній колектив театральна студія "Експромт"

Народний художній колектив театральна студія "Експромт"

Метою гуртка на основному рівні навчання є удосконалення мовного апарату та емоційної виразності дитини, оволодіння сценічним рухом, ознайомлення гуртківців з основними жанрами театрального мистецтва …

Зразковий художній колектив театр-студія "Грайленд"

Зразковий художній колектив театр-студія  "Грайленд"

Вік дітей від 5 до 15 років. На заняттях юні актори опановують основи театральної майстерності та методику проведення ігор. Слід зазначити, що вихованці поділяються на групи не за віковими категоріями, а за потребами ігрових програм чи вистав. Це дає можливість новачкам почуватися впевнено завдяки підтримці більш досвідчених товаришів, де "виправляння помилок", з вуст "корифеїв" театру звучить не як зауваження, а як порада. …

Театральний

Театральні гуртки акторської майстерності вирішують численні проблеми з промовою і дикцією. Швидка або повільна мова, не чітка вимова, акцент і говір, ламаний переказ і не цікава подача тексту, неприємний голос, монотонність.

Кожен день ми спілкуємося в колективі, існує багато форм діалогів, жанрів публічних виступів, людських характерів і способів взаємодії з ними. Щоб ефективно з ними справлятися потрібні спеціальні знання і тренінги, яким навчаються діти в театральних гуртках нашого Центру позашкільної роботи.

Сценічна мова значно відрізняється від розмовної: в ній немає дрібниць. Враховується зміст і виразність, оригінальність подачі і, звичайно, імідж мовця.

Театральні гуртки для дітей в Києві - це ще й унікальний майданчик для відпрацювання спеціальних технік впливу на аудиторію. Педагоги акторських гуртків розповідають як уникати незручних запитань, односкладово відповідати на них, схиляти на свій бік.

Треба сказати те, що часто трапляється, що хобі людини захоплює його набагато більше, ніж робота. Навіть буває і таке, що робота людині взагалі не подобається, а от гра в театрі - це його окрилює. От якби він пов'язав всю свою професійну діяльність з театром, то було б набагато краще, тому що рекомендується займатися саме тим, до чого лежить душа. Тоді реалізовується потенціал, прихований в людині.

Проблема більшості людей в тому, що вони свої захоплення не розглядають серйозно. І ці захоплення залишаються просто захопленнями, засобом позбавлення від зайвих напружень. А потенціал залишається сидіти в людині довгий час, часто все життя. Може бути варто займатися тільки тим, що викликає справжню радість, тим, що окрилює, до чого тягне, до тієї області, в якій доля надає максимум можливостей? І тоді, можливо, людина ще з дитячого віку реалізує себе в житті по максимуму.

І наше основне завдання - це знайти і розвинути в дитині той самий прихований потенціал.

Наші гуртки театрального мистецтва пропонують спеціальний адаптований на будь-який рівень підготовки літературний матеріал. Як правило, за навчальний рік діти можуть поставити 3-4 вистави проміжного і звітного типу.

Театральні гуртки і акторські школи можуть включати в себе і спільні позастудійні виходи "у світ": літературні вечори, походи в театр або кіно. Групи зустрічаються і для капусників та ігор в «Мафію».

Театральний гурток, гурток театрального мистецтва