Активний відпочинок юних туристів в Карпатах

З 16 липня по 1 серпня, в рамках наметового табору в Карпатах, старшою групою вихованців гуртка "Вершина" було проведено тижневий похід 3 ступеня складності у районі Центральних Горган.

Горгани – система гірських хребтів у зовнішній смузі українських Карпат, розташованих в Івано-Франківській і Закарпатській областях.

Розпочавши похід у с. Бистриця, юні туристи подолали 80 км до с. Осмолода, де вже стояв наш табір. Загальна кількість учасників походу – 18 чоловік (керівник – Венгерак Н.О.)

Під час походу, гуртківці "Вершини" на своєму маршруті відвідали такі вершини: г. Плоска – г. Велика Братківська – г. Дурня – г. Ігровець, та звісно найвищу точку Горган г. Велика Сивуля – 1837 м.

Після походу, старша група долучилась до наметового табору (керівник Орешина Л.В.) і іншої частини відпочиваючих молодших груп, де вже всі разом провели ще один тиждень в Карпатах. В програмі табору були – тренування з техніки пішохідного туризму, радіальні виходи в гори, купання в гірській річці, збирання дров, ягід та інші активні розваги.

Погода в Карпатах була доволі мінлива – від проливного дощу з градом до спеки. Та все це тільки загартовувало і під час карпатського виїзду діти змогли відпочити, оздоровитись, отримати нові навички та застосувати на практиці здобуті знання за навчальний рік.