Міські змагання зі спортивного орієнтування у закритих приміщеннях "Новорічна естафета 2017"

В КПДЮ пройшли щорічні Міські змагання зі спортивного орієнтування у закритих приміщеннях "Новорічна естафета 2017", що організували Клуб "Славутич" та Київська федерація Спортивного Орієнтування.
Метою цих змагань є залучення учнівської молоді та їх батьків до занять спортивним орієнтуванням, розвиток взаємодії в команді та, звісно, виявлення найсильніших спортсменів в орієнтуванні у закритих приміщеннях.

8 команд ЦПР брали участь у естафетних перегонах, з них: 5 команд ТО пішохідного туризму "Вершина", керівник Орешина Л.В. та 3 команди гуртка спортивного орієнтування, керівник Плохенко В.В.
Дуже жваво і весело проходив захід, оскільки всі учасники спостерігали за перебігом змагань та підтримували свої команди.

Молодшим командам було складніше шукати контрольні пункти, вони плутались та бігали поверхами, а старші, без проблем швидко збирали КП та передавали естафету слідуючим етапам. В результаті старші показали кращі результати.

Команда ЦПР Святошинського району (ТО"Вершина") посіла ІІ призове місце у старшій віковій категорії і отримала диплом і веселі, новорічні медалі у вигляді ялинок.

Тож вітаємо переможців:

  • Семенкова Аліса
  • Адаменко Дмитро
  • Венгерак Андрій
  • Ражабов Артем

А іншім нашим спортсменам бажаємо гарних стартів у майбутньому.