Весняний танцювальний сезон «Діалогу» у розпалі

Протягом березня-квітня 2024 року ансамбль спортивного бального танцю «Діалог» брав активну участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців. На таких конкурсах як «Сонячні стежки» (17 березня), «Кубок Чемпіона» (23 березня), «Charivnist Dance Cup 2024» (6 квітня) і «Танцювальний марафон» (27 квітня) було здобуто більше 30 нагород за призові місця у всіх вікових категоріях!

Ще більше учасників колективу початкового рівня навчання представили свій дебют, а дехто завойовував вже не першу перемогу. Вихованці основного та вищого рівнів навчання проявляли свою майстерність у передкласифікаційних та класифікаційних конкурсних категоріях.

Загалом танцюристи віком від 5 до 14 років боролись за перемогу у сольних та парних виступах, гідно представляючи АСБТ «Діалог» у змаганнях трьох найбільших організацій спортивного бального танцю в Україні.

А на ювілейному проведенні «Кубку Чемпіона» керівник колективу Пекарев Володимир Анатолійович отримав особливе запрошення – стати почесним суддею, долучившись до бригади незалежних суддів вищої категорії, яке він з задоволенням прийняв.

Однак змагальний сезон ще не завершено і учасників колективу в цьому навчальному році чекає ще багато боротьби за звання найкращого!