Зліт-фестиваль «Київ єднає друзів»

18– 20 травня 2018 року в лісі неподалік смт. Козин, Обухівського району Київської області, а саме біля мобільного рятувального центру ДСНС України пройшов зліт-фестиваль «Київ єднає друзів» присвячений 60-річчю Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання.

Команда ТО «Вершина» (керівник Орешина Л.В.) представляла  ЦПР Святошинського району.

Юні спортсмени брали участь у різних змаганнях та конкурсах, жили у наметових таборах та повністю занурились у туристське життя у польових умовах.

Дуже цікавими та пізнавальними були майстер-класи, що проводились першого дня фестивалю: МК з геології, гончарства, долікарської допомоги, знайомство з рятувальною технікою, стрільба. Діти дуже активно і з цікавістю відвідували всі станції МК.

Щодо змагань, то команда ЦПР має ряд нагород, а саме:

  • Грамота за активну участь у дитячому зльоті-фестивалі «Київ єднає друзів»;
  • Грамота  у номінації «За крок до перемоги» у змаганнях з виду спортивного орієнтування «Лабіринт»;
  • Грамота за ІІІ місце » у змаганнях з виду спортивного орієнтування «Лабіринт», серед юнаків – Венгерак Андрій;
  • Грамота за ІІІ місце » у змаганнях з виду теренова гра-квест на місцевості;
  • Грамота за ІІ місце у змаганнях з виду перетягування линви.

Юних спортсменів нагородили грамотами, кубками та медалями. Діти отримали заряд позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Сумно визнавати, що це завершальні змагання цього навчального року, але у туристичного гуртка «Вершина» попереду ще довге і незабутнє літо - наметовий табір, похід, екскурсії… Тож побажаємо їм сил та наснаги!!!