XVII Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених "МОЛОДЬ: ОСВІТА, НАУКА, ДУХОВНІСТЬ"

Участь гуртка медиків-мікробіологів "Первоцвіт" та "Розмарин" у XVII Всеукраїнській науковій конференції студентів і молодих вчених "Молодь: освіта, наука, духовність". Конференція проходила в онлайн режимі, у програмі ZOOM.

Секцію №15 Природа, медицина, здоров’я відкрила Тугай Тетяна Іванівна – завкафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології, доктор біологічних наук, професор. В доповненні виступила Давиденко Галина Володимирівна, відповідальна за наукову та міжнародну діяльність університету "Украаїна", професор.

Учасниками були студенти, молоді вчені та ліцеїсти. В роботі даної секції приймали участь манівці товариства «Еврика» ЦПР Святошинського району з відділу науково-технічної творчості ТО «Первоцвіт» та «Розмарин», керівниками яких були Литвиненко В.В. та Величко А.М. Доповідачами були Литвиненко Ольга з доповіддю «Вивчення авокадо та вирощування їх з кісточки», Митник Марина – «Риносинусити – посезонні захворювання дітей» та Козлова Валерія – «Цукровий діабет та профілактика». Їх роботи будуть надруковані в збірнику тез.