Майстер-клас з в'язання "Підставка для яєць Великодній кролик"

Підставка для яєць "Великодній кролик" від ТО "Корисні поробки", керівник Муха Христина Аркадіївна.

Необхідні матеріали: нитки для в'язання, гачок, намистинки - очі, носик, ножиці, клей момент кристал.

Перший ряд. В кільце амігурумі пров'язать 7 ст.бн, причому необхідно останній стовпчик в процесі пров'язування з'єднати з початком кругового ряду.

Другий ряд. 1 петля підйому, 2 ст.бн в петлю попереднього ряду повторити 7 разів, тоді в другому ряду повинно бути 14 ст.бн. і пам'ятаємо, що останній ст.бн. пров'язуємо - поєднуючи з початком ряду.

Третій ряд. п.п., 1ст.бн. за задню косичку стовпчика попереднього ряду - повторити 14 разів, в'яжемо петля в петлю. Разом 14 ст.бн, останній так само з'єднуємо з початком ряду.

4-5 ряди. 1 п.п., 1 ст.бн. У стовпчик попереднього ряду, повторити 14 разів, останній стовпчик з'єднуємо в процесі вив'язування.

1 п.п., 1.ст.бн. «Галочкою» в стовпчик попереднього ряду, 7 п.п., 6 ст.сн «петля в петлю» пров'язуємо за задню арку косички, 1 ст.бн. у 2-ю петлю попереднього ряду, залишок ряду дов'язуємо ст.бн. «Галочкою» петля в петлю попереднього ряду, останній стовпчик з'єднуємо в процесі його вив'язування.

Сьомий ряд. Сполучними стовпчиками обв'язуємо нашу заготовку, обрізаємо нитку. Клеєм очі, носик, хвостик за бажанням робимо з ниток, помпон; або малюємо смайлик на самому яйці. Робимо цілу сім'ю кроликів.