Нашим мамам, бабусям в день весняний!

Нині весна завітала до нас точно за календарем. 4 березня підготувалися зустрічати весну-красну вихованці Школи розвитку творчих здібностей дитини «АБВГДЕЙКА» та «ДивоСвіт» на святі «Нашим мамам, бабусям в день весняний» в актовій залі «Північного сяйва».

На честь приходу весни діти підготували віршики та щирі слова, завдяки яким створилася тепла та приємна атмосфера. До свята поспішила долучитися і Весна, вона із задоволенням приєдналася до глядачів та спостерігала за виступами вихованців. Щоб завдячити дітям за таку теплу зустріч. Весна підготувала оригінальні конкурси та завдання, з якими учні справилися на відмінно.

Вихованці та гості свята раділи не тільки приходу весни та пробудженню природи, а й прекрасному святу – Міжнародному жіночому дню. Щоб привітати своїх мам з цим весняним святом, діти підготували подарунки ручної роботи: чудові сердечка, які показують їх щиру любов!

Привітні усмішки, душевні привітання, сердечні слова вдячності – це запам’ятається всім учасникам свята.

Вітаємо зі святом жіночої краси і чарівності, весняного натхнення і світлої радості! Від щирого серця бажаємо постійного відчуття щастя, щоденної радості в душі, чарівних почуттів любові і ніжності та хорошого настрою!