Підписано клопотання щодо підтвердження почесного звання «Народний художній колектив» пластичному театру «Веста»

Приємно поділитись такими позитивними та добрими новинами про роботу наших колективів! Членами міської оглядової комісії Департаменту освіти і науки підписано клопотання щодо підтвердження почесного звання «Народний художній колектив» пластичному театру «Веста»!

Відео звіт «Країна мрій» творчої діяльності пластичного театру «Веста» Центру позашкільної роботи Святошинського району міста Києва розкрив таємницю, про те, що кожна дитина – це особистість, неповторний всесвіт, і цінність її полягає саме в її самобутності, а ідеалом навчання та виховання у пластичному театрі стає щаслива дитина з багатогранними знаннями та високими духовно-моральними й інтелектуальними якостями.

Художній керівник – відмінник освіти України Юлія Вілен створила творчу майстерню для дітей, де вони мають можливість стикнутися з одним з найпрекрасніших і видовищних видів мистецтва хореографією.

Юлія Анатоліївна відкриває дітям шлях до досягнення гармонії танцю через любов і працю, розкріпачує емоційний світ, розвиваючи прагнення до прекрасного, допомагає дітям відчути своє тіло, застосувати пластику тренованого тіла для вираження емоцій і почуттів. Надзвичайно різноманітний репертуар «Вести» завжди відзначається оригінальною театральною стилістикою, сучасною по формі з філософським насиченням за змістом.

Щиро дякуємо членам міської оглядової комісії ДОН міста Києва за високу оцінку наших творчих об'єднань!