Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості"

На базі Центру позашкільної роботи відбувся І етап (районний) Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти "Джерело творчості" у номінації "Методист – 2018", на якому методисти закладів позашкільної освіти Святошинського району презентували свої здобутки, творчі розробки, професійні досягнення.

Оцінювало конкурсні матеріали журі у складі  наукових і педагогічних працівників, головою журі була Ревуцька Лілія Йосипівна, завідувач сектором з питань позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Члени журі: Ільюк Олег Євгенович, Кириченко Валентина Іванівна, Файферт Алла Анатоліївна, Лєсков Юрій Юрійович.

 За підсумками конкурсу переможцем стала методист Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва Безрук Катерина Олександрівна, керівник гуртка "Кроки в журналістику" – молодий методист, яку характеризують активність і комунікабельність, ініціативність, уміння володіти собою, тактовність і самостійність, творча уява, самокритичність. Вона відкрита до нової інформації і знань, системно працює над опануванням інноваційних технологій та методів. 

За відгуком колеги Ковганич Г.Г.: "Самовдосконалення – важливий аспект творчої діяльності методиста Безрук К. О. ЇЇ діяльність з самоосвіти включає різноспрямовану пізнавальну діяльність". 

Старанну працю керівника гуртка відмітили і її вихованці: "Ми стверджуємо, що Катерина Олександрівна най-найкращий керівник гуртка, оскільки для нас вона є порадником з усіх питань, носієм цікавої інформації, знань, мотиватором, організатором і координатором цікавих творчих справ, проектів, другом"

Матеріали методиста буде подано до участі в міському етапі Всеукраїнського конкурсу.

Адміністрація та колеги бажають Катерині успіхів!