
26 травня в нашому Центрі позашкільної роботи відбулась педагогічна рада на тему «Організація роботи з батьками: рефлексія практики, проблеми, перспективи».
Метою педагогічної ради було здійснення учасниками засідання педради самооцінювання стану роботи з батьками, окреслення проблем та шляхи їх розв'язання.
Завдання педради:
- сприяти поглибленню в учасників рівня знань, умінь і навичок самооцінювання стану роботи з батьками вихованців;
- окреслити коло нагальних проблем в організації роботи з батьками;
- розробити способи їх вирішення;
- сприяти усвідомленню педагогами власної ролі та значущості спільної діяльності з батьками як учасників освітнього процесу;
- ознайомити педагогів із перспективним досвідом роботи закладів позашкільної освіти з родинами здобувачів освіти;
- активізувати самоосвітню роботу педагогів з окресленої проблеми.
На педагогічній раді були висвітлені наступні питання:
- «Сучасний стан інституту батьківства в Україні» (Ковганич Галина Григорівна - відмінник освіти, методист);
- «Єдність зусиль керівника гуртка та батьків у розвитку творчих здібностей дітей» (Апанасенко Юлія Євгенівна - керівник гуртка «Мистецтвознавці»);
- «Методичні аспекти оновлення роботи з батьками» (Кириченко Валентина Іванівна - кандидат педагогічних наук, методист);
- «Партнерство керівника гуртка й батьків як запорука творчого розвитку дитини» (Садовенко Світлана Миколаївна - заслужений діяч мистецтв України, керівник народного художнього колективу театру пісні «Ладоньки»);
- «Педагогічне партнерство з батьками як умова творчого розвитку вихованців» (Радченко Марина Євгенівна - керівник гуртка народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Волошки»);
- «Результати анкетування щодо оцінювання стану організації роботи з батьками в Центрі позашкільної роботи» (Недлінська Діана Вадимівна - практичний психолог Центру).

















