Педагогічна рада «Про підсумки роботи Центру в 2020/2021 н. р. та основні завдання розвитку в 2021/2022 н. р.»

7 вересня 2021 року відбулася педагогічна рада «Про підсумки роботи Центру в 2020/2021 н. р. та основні завдання розвитку в 2021/2022 н. р.». робота на педраді була плідною та насиченою. Педрада окреслила досягнення та проблеми, що турбують педагогічний колектив, визначила стан та перспективи розвитку Центру, дала старт новому навчальному року.

Виступи на педраді були різнопланові, стосувалися розбудови системи забезпечення якості освіти, проведення науково-методичної роботи, розвитку професійної компетентності педагогів.

Лейтмотивом виступів було питання: що маємо робити, щоб зміни в освіті набували сталого характеру. Піднімалися питання партнерської взаємодії з закладами загальної середньої освіти. Обговорили вектори розвитку науково-методичної роботи в контексті модернізаційних змін.

Акцентували увагу на питаннях компетентнісного підходу до організації освітнього процесу, розвитку професійної компетентності керівників гуртків, сучасного освітнього інструментарію компетентнісно орієнтованого навчання та формувального оцінювання навчальних досягнень учнів. Також були обговоренні питання застосування сучасних технологій та методик, зокрема: проєктної, квест, портфоліо.