
Цільові орієнтири семінару-тренінгу
Мета семінару-тренінгу: підвищення рівня професійної компетентності методів щодо оцінювання результатів навчання здобувачів освіти в гуртках.
Завдання семінару-тренінгу:
- поглиблення знань методистів щодо функцій, правил, процедур і методів оцінювання результатів навчання здобувачів освіти в гуртках;
- збагачення методичного інструментарію учасників з проблеми;
- окреслення проблем в організації оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, шляхів їх вирішення;
- розвиток умінь здійснювати рефлексію та самоаналіз власної професійної діяльності;
- розвиток в учасників навичок командної роботи.
Підґрунтям для використання вправ слугували інфоромаційно-методичні матеріали:
- Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання здобувачів освіти на заняттях гуртків.
- Оцінка, оцінювання результатів навчання учнів: портфоліо висловів для рефлексії.
- Дороговкази В. О. Сухомлинського щодо оцінювання учнів.









