Семінар-тренінг «Оцінювання результатів навчання здобувачів освіти в гуртках»

24 жовтня відбувся семінар-тренінг «Оцінювання результатів навчання здобувачів освіти в гуртках». У роботі семінару-тренінгу брали участь методисти, адміністрація Центру.

Цільові орієнтири семінару-тренінгу

Мета семінару-тренінгу: підвищення рівня професійної компетентності методів щодо оцінювання результатів навчання здобувачів освіти в гуртках.

Завдання семінару-тренінгу:
  • поглиблення знань методистів щодо функцій, правил, процедур і методів оцінювання результатів навчання здобувачів освіти в гуртках;
  • збагачення методичного інструментарію учасників з проблеми;
  • окреслення проблем в організації оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, шляхів їх вирішення;
  • розвиток умінь здійснювати рефлексію та самоаналіз власної професійної діяльності;
  • розвиток в учасників навичок командної роботи.
Учасники плідно працювали, виконуючи вправи: «Рефлексія навчання в гуртках», «Функції оцінювання», «Оцінювання орієнтоване на других», «Банк запитань при оцінюванні», «Табу педагога при оцінюванні», «Фрази-мотиватори для оцінювання».

Підґрунтям для використання вправ слугували інфоромаційно-методичні матеріали:
  • Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання здобувачів освіти на заняттях гуртків.
  • Оцінка, оцінювання результатів навчання учнів: портфоліо висловів для рефлексії.
  • Дороговкази В. О. Сухомлинського щодо оцінювання учнів.
Час семінару-тренінгу промайнув швидко, цікаво, насичено.