Семінар-тренінг «Самооцінювання діяльності Центру позашкільної роботи: як скласти пазли»

У рамках проєкту «Навчаємось, щоб навчати» у Центрі позашкільної роботи Святошинського району міста Києва, 17 жовтня 2023 року, відбувся семінар-тренінг, присвячений темі «Самооцінювання діяльності Центру позашкільної роботи: як скласти пазли».

Захід був організований для адміністрації та методистів Центру з метою збагачення їх методичного арсеналу та поглиблення знань щодо самооцінювання освітніх та управлінських процесів відповідно до основних засад державної освітньої політики. Учасники заходу проявили великий інтерес та мотивацію для вивчення нових підходів та інструментів для ефективного самооцінювання.

На семінарі була створена атмосфера взаємної довіри, що сприяло бажанню покращити роботу в закладі. Одним із ключових аспектів семінару-тренінгу було виявлення тенденцій у розвитку якості освіти в Центрі. Учасники активно обмінювалися своїм досвідом і практиками, обговорюючи причини відхилень від поставлених цілей та шукаючи ефективні шляхи їх подолання. Крім того, семінар-тренінг надав учасникам можливість поглибити свої знання з самооцінювання освітніх та управлінських процесів. Методисти поділилися підходами, методами та інструментами, які будуть корисні при організації самооцінювання роботи відділів та при оцінці відповідності фактичних результатів освітньої діяльності заявленим цілям Центру позашкільної роботи.

Наприкінці, виконуючи вправу «Завдяки цьому семінару-тренінгу» учасники висловили вдячність за отримані знання та на силуеті людини підсумували свою роботу: - голова – визначили отримані знання на семінарі-тренінгу; - руки – окреслили набуті під час семінару-тренінгу вміння та навички; - ноги – узагальнили отримані під час семінару-тренінгу інструменти для роботи; - серце – охарактеризували отримані емоції. Методисти підкреслили важливість постійного самовдосконалення та збагачення методичного арсеналу.

Семінар-тренінг «Самооцінювання діяльності Центру позашкільної роботи: як скласти пазли» став чудовою нагодою для адміністрації та методистів зробити вагомий крок у напрямку покращення роботи закладу. Ця подія не лише зміцнила взаємозв’язок між учасниками, але також створила унікальну платформу для обміну досвідом та співпраці. Завдяки зусиллям всіх присутніх, Центр позашкільної роботи Святошинського району міста Києва є місцем, де якість освіти є першочерговим пріоритетом, а самооцінювання невід’ємна частина розвитку і вдосконалення.

Продовжуємо навчатись!