Тридцять дев’ята міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2023»

У цьому році Центр позашкільної роботи Святошинського району м. Києва активно долучився до святкування Дня студента та прийняв участь у Тридцять дев’ятій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2023».

На заході, який відбувся 17 листопада, у співпраці з Державним науково-педагогічним університетом «Інститут модернізації змісту освіти», був проведений Всеукраїнський семінар: «Адаптація та інтеграція викладача та здобувачів освіти до реалій воєнного стану».

У цьому значущому заході взяли участь наші методистки: Ковганич Ганна Григорівна та Безрук Катерина Олександрівна. Вони розглянули важливі аспекти виховання та розвитку сучасних дітей, а також поділилися цінними знаннями на тему «Дитина у сучасному соціумі: як її виховувати» та «Розвиток комунікативного лідерства для формування життєво успішної особистості».

Методистки Центру позашкільної роботи подарували учасникам заходу цікаві та актуальні ідеї, спрямовані на покращення процесів освіти та виховання в умовах воєнного стану. Вони акцентували увагу на важливості розвитку комунікативних навичок та лідерських якостей для досягнення успіху в житті.

Виступи учасників отримали позитивні відгуки, а сам захід дозволив збагатили свої знання та отримали інноваційні підходи від наших експертів.