Похід на Лису гору та нагороди за онлайн орієнтування

20 листопада 2021 року вихованці ТО «Вершина» вирушили у похід вихідного дня на Лису гору. Ціль походу була пройти маршрут, який тиждень тому діти долали на онлайн орієнтуванні сидячи вдома за своїми моніторами.

Погода сьогодні порадувала, незвична для листопада сонячна і ясна, тож настрій для подорожі був чудовий. Зайшовши в ліс діти дістали свої карти зі змагань і змогли прослідкувати весь маршрут за своїми відмітками. Поглянути на свої помилки в реалі на місцевості, оцінити особливості рельєфу та перепади висот.

Звісно ж орієнтування на місцевості та ще й з друзями нам подобається більше ніж онлайн завдання, тому юні туристи завзято долали маршрут. Дійшовши до останнього контрольного пункту ми проаналізували помилки, підвели підсумки і оголосили результати змагань.

До речі у нас є призери, тож вітаємо їх:

  • Раткова Анастасія – 1 місце, дівчата старший вік;
  • Загайко Вероніка - 3 місце, дівчата старший вік;
  • Салій Соломія - 3 місце, дівчата середній вік;
  • Загайко Леонід - 3 місце, хлопці середній вік;
  • Солошенко Захар – 2 місце, хлопці молодший вік.

А за чудовою туристською традицією, будь який похід не обходиться без багаття та смаження сосисок на ньому. Тож юні туристи, ще раз проявили свої навички по збиранню дров та розпаленню вогнища і звісно ж по поїданню сосисок.