Похід вихідного дня «Еко стежка в Голосієво»

25 березня 2023 року вихованці ТО «Вершина» вирушили в похід еко стежкою в Голосіївському лісі.

Маршрут Еко-стежки не великий і розрахований на годину прогулянки, по маршруту встановлені інформаційні інтерактивні інформаційні дошки про екосистему лісу, флору і фауну, нажаль не всі вони наразі цілі. Тому щоб похід запам’ятався наймолодшим туристам у яких він можливо перший, керівники зі старшою групою влаштували на маршруті ряд туристських випробувань. Діти долали болото по колоді, за допомогою жердин, в’язали туристські вузли, збирали дрова та розкладали різні типи багаття і звісно ж готували смачний перекус на вогні! Старші хлопці облаштували мангал і розвели вогонь, оскільки просто на землі розкладати багаття в Голосіївському лісі заборонено. бо це заповідник.

І звісно ж діти не оминули і екологічну місію цього походу, на старті команди озброїлись рукавичками та великими пакетами і по дорозі всі збирали сміття, що траплялось юним туристам на маршруті. Приємно, що його виявилось не так багато і ліс більш-менш чистий, але правило не смітити в лісі діти засвоїли!

Погода була дуже теплою, весняний ліс радував всіх своєю свіжістю і красою, тож прогулянка затягнулась майже на весь день, але діти були задоволенні і щасливі. Активний початок весняних канікул!