14 березня гурток спортивно бального танцю "Позитив -Данс" Центру позашкільної роботи Святошинського району взяв участь у 20-тих ювілейних Всеукраїнських кваліфікаційних змаганнях зі спортивних бальних танців "Перлини сезону 2026".
Діти змагалися як у парних, так і в сольних категоріях. Для кожного з них це був не лише турнір, а й чудова можливість проявити себе, отримати безцінний досвід та позитивні емоції.
Усі учасники показали чудові результати, виступили гідно та були нагороджені медалями й дипломами. Але найголовніше - кожна дитина отримала задоволення від виступу та оцінили підтримку нашого дружнього колективу.
Вітаємо наших танцюристів з чудовими виступами та бажаємо нових досягнень, яскравих перемог і натхнення на танцювальному шляху!






