До Всесвітнього дня здорового харчування

Гуртківці "Медики-екологи" ТО "РОзмарин" керівник Величко А. М. продовжують працювати над проєктом "Харчування і здоров'я". Адже здорове харчування сприяє доброму самопочуттю, бадьорості, енергійності, працездатності. Крім того, здорове харчування є ключовим фактором попередження розвитку хронічних неінфекційних захворювань.

16 жовтня - День здорового харчування відзначається у 50 країнах світу. Існують різні погляди на те, які продукти корисні, а які шкідливі, яка калорійність раціону оптимальна, скільки разів на день споживати їжу і як поєднувати продукти. В Україні розроблені Національні рекомендації щодо здорового харчування, створено тарілку здорового харчування, яку офіційно схвалили Міністерство охорони здоров’я України та ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Гуртківці обговорювали фізіологічну роль харчування. Проблеми харчування у минулому і теперішньому. Харчування сучасної людини. Вплив на організм організм рафінованих продуктів: цукру, солі, тваринних і рослинних жирів, білків. Потреба організму в "живій" їжі, вітамінах, мікроелементах, клітковині. Роль води у життєзабезпеченні організму, а також надіслали світлини овочів та фруктів, які споживають у їхній сім'ї.