«Календар-23» від гуртка образотворчого мистецтва «Ескіз»

Творча робота «Календар-23» талановитої учениці Яна Грищук гуртка образотворчого мистецтва «Ескіз». Війна змусила її, як і багатьох дітей України, виїхати за кордон. Та незважаючи на це, Яна, навчаючись у Німеччині, продовжує творити та реалізовувати цікаві арт-проекти. Наші діти кращі, талановиті та наполегливі! 🇺🇦🇺🇦 Ми гордимось!

Яна спостерігаючи за краєвидами Німеччини, створила серію фото, які сподобались колективу, що опікуються украінськими біженцями. Був створений «Календар-23».

Наприкінці календаря можемо прочитати наступні слова, написані від редакції: 🇺🇦На тлі жорстокої агресї проти України, яка змінила долю кожного з нас і змусила багатьох знайти захист за межами країни, молода біженка Грищук Яна знайшла прихисток в одній із наших груп проживання. Її життя сповнене надією на поверненння до улюбленого дому і швидкого закінчення війни. Щоб трохи відволіктися наша команда WABe Akazia запропонувала їй творчий проєкт. Вона фіксувала на камеру те, що впадало на очі: красиве, жартівливе, пересічне, побутове, звичайне. Календар на 2023 рік - це її особиста добірка вражень, яка супроводжується цитатами відомої української поетеси Ліни Костенко. Вона важливий жіночий голос України. Читаючи її, ми відкриваємо душу України: «Від душі до душі - це найкоротша відстань».

Можливо, її вірші додасть бадьорості на 2023рік.