Хор "Dyvo" Народного художнього колективу вокально-хорової студії «Диво калинове» бере участь у проекті «Коляда-триб‘ют»

Друзі, в нас знову чудові новини! Дитячий хор "dyvo" бере участь в неймовірному проекті "Коляда-триб'ют".

"Коляда-триб'ют", ініціаторами якого стали - художній керівник, аранжувальник Євген Петриченко, музичний керівник Богдан Пліш та координаторка, грантовий менеджер Ольга Кононенко за підтримки Український культурний фонд, - це перетворення маловідомих стародавніх колядок та щедрівок східної України у сегмент масової різдвяної аудіо-культури, зближення національно-пісенної культурної спадщини із сучасним виконавцем/слухачем через створення сучасних і креативних кавер-версій.

Музичний матеріал, що збирався на території Донбасу у період з 1990 до 2008 рр. фольклористкою Оленою Тюріковою, презентує широку змістовну (від створення світу до біблейських сюжетів), часову (дохристиянські та християнські), географічну (збиралися в Донецькій, Луганській, Харківській областях) амплітуду.

Оригінальна версія "Ой, на горі древо" була записана Оленою Тюриковою у 2007 році в селі Студенок Ізюмського району Харківської області під час експедиції Всеукраїнської асоціації молодих дослідників фольклору. Щедрівку наспівувала Заболоцька О.О. (народилась у Краснолиманському районі Донецької області у 1931 році)

Українці повинні знати більше про різноманіття власної музичної культури. Тож підтримайте прем'єру від Дитячий хор "dyvo" !