Рідне місто святкує День народження!

Цими вихідними відзначають подвійне свято: 29 травня – День столиці і 30 травня – День Києва. Творчі колективи Центру позашкільної роботи народні художні колективи хореографічні ансамблі «Сонечко» (художній керівник відмінник освіти України Валентина Городецька) та «Волошки» (художній керівник відмінник освіти України Олена Полева), театр пісні «Ладоньки» (керівник заслужений діяч мистецтв України Світлана Садовенко), а також солісти вокально-хорової студії «Диво калинове» Давид Геворгян і Діана Логан (художній керівник народна артистка України Оксана Калінчук, керівник Анастасія Виговська) стали учасниками районного свята, що відбулось 29 травня в парку відпочинку «Совки», та привітали всіх гостей чудовими хореографічними та вокальними композиціями.

Трохи далі від сцени, на святі невтомно працювали на ігрових локаціях культорганізатори ЦПР Анастасія Дерягіна, Яна Ісаєва, Олексій Алексєєв, а також вихованка театру-студії "Грайленд" Стефанія Дец.

Гості свята мали змогу весело провести час у «Веселій оселі» : приготувати млинці та пригостити ними кумедних козаків, позмагатися в прибиранні, перегонах на конях, забажати бажання, яке обов’язково здійсниться та ще багато іншого!

За безпеку на дорогах нашого міста цього дня відповідали наші невгамовні Смішарики! Вони допомогали всім бажаючим весело та цікаво опановувати правила дорожнього руху! Захоплюючі естафети, вікторини та конкурси разом зі Смішариками проходили феєрично!

Тож, залюбки ділимося з Вами світлинами зі свята: