Вручення свідоцтв про позашкільну освіту випускникам Центру

І все таки ми це зробили! Завдячуючи нашим надійним ЗСУ, сьогодні, в родинному колі наших прекрасних педагогів, найталановитіших гуртківців та їх батьків, відбулося вручення свідоцтв про позашкільну освіту випускникам Центру, які успішно оволоділи навчальною програмою з позашкільної освіти.

Також Подяками Центру були відзначені найактивніші гуртківці, які є постійними учасниками районних, міських, всеукраїнських конкурсів, змагань та інших заходів.

Окрасою урочистої програми стали запальні номери від художніх колективів відділу хореографічного мистецтва та відділу естетичного виховання.

Крім того, для всіх присутніх педагоги відділу народної творчості ЦПР Святошинського району міста Києва провели захоплюючі майстер-класи з виготовлення різноманітних сувенірів. Тож, ніхто зі свята з пустими руками не пішов.

Цьогоріч понад 50 випускників нашого Центру отримали свідоцтва про позашкільну освіту! Ми іще раз вітаємо наших випускників та бажаємо їм творчих успіхів, блискучих перемог та мирного неба над головою!