Молодіжна ініціатива НГЛ «СтопБулінг»

В рамках проекту «Стоп булінг», який реалізується в закладах освіти Святошинського р-ну, 26 березня 2019 року відбувся тренінг «Булінг у дитячому середовищі: шляхи ефективної профілактики та протидії» для педагогів спеціалізованої школи №235 ім. В. Чорновола. Модераторство заходу взяли на себе вихованки гуртка «До успіху на власних крилах» Ковач Ольга та Великанова Наталя, за підтримки методиста ЦПР Марченко К. С.

Завдяки інтерактивним вправам: мозковому штурму, дискусіям, аналізу ситуацій в малих групах, педагоги узагальнили власний досвід та розробили стратегії профілактики та протидії булінгу.

Учасники тренінгу мали можливість ознайомитись з сучасними дослідженнями з проблеми: а саме Дитячого Фонду ЮНІСЕФ, Всесвітньої організації охорони здоров’я, Інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка, з нормативно-правовою базою про захист дітей від насильства, сучасною літературою, що висвітлює проблему, методичним конструктором «Щодо попередження і подолання проблеми булінгу в закладі освіти».

Великанова Наталя надала власні дослідження з окресленої проблеми, які були високо оцінені на міському етапі конкурсу-захисту МАН.

Педагоги оцінили незвичайну форму роботи, вони активно працювали, окреслили план дій щодо профілактики та протидії булінгу.