Відкритий районний фестиваль дитячих та юнацьких театральних колективів «Святошин-fest»

23 та 24 квітня ЦК «Святошин» радо приймав у себе гостей та учасників фестивалю дитячих та юнацьких театральних колективів «Святошин-fest». Організатор заходу - Центр позашкільної роботи Святошинського району міста Києва, за сприяння Управління освіти та Відділу культури Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Цей мистецький захід проводився з метою виявлення та підтримки творчості дитячих і юнацьких колективів у театрально-видовищній сфері, а також сприяння їх подальшому розвитку, залученню до активної участі у мистецькому житті району та міста, популяризації української культури засобами театрального мистецтва, розширення творчих культурних зв’язків, обміну досвідом та формування творчої еліти України.

Соціальною метою фестивалю став збір спільно з Благодійним фондом «Підтримай армію України» на придбання антени підсилювача сигналу Alientech Duo II 2.4G/5.8G для DJI Smart Controller для 56-тої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. В холі ЦК «Святошин» всі охочі мали змогу за символічний донат разом з чудовими майстринями Центру позашкільної роботи створити сувенір на згадку про фестиваль, або ж передати зроблений власноруч оберіг для хлопців на фронт та на невеличкому ярмарку придбати вже готові дитячі поробки. Так, за два фестивальні дні учасниками та глядачами було зібрано 18000, які вже перераховано до БГ "Підтримай армію України".

Оцінювало талановитих учасників фестивалю шановне журі:
— Віталіна Біблів - акторка театру, кіно та телебачення, володарка національної премії «Золота дзиґа», Заслужена артистка України, провідна акторка театру «Золоті ворота»;
— Лілія Ревуцька - начальник відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
— Наталія Сиваненко - режисерка драматичного театру, режисерка Національного театру імені Марії Заньковецької;
— Олена Книженко - акторка лялькового театру, акторка Театру маріонеток, ведуча дитячих заходів;
— Андрій Поліщук - актор театру, кіно та телебачення, провідний актор театру «Золоті ворота»;
— Юрій Раєвський - актор та режисер драматичного театру, директор театру "Срібний острів".

А відкривав програму - гість фестивалю Народний художній колектив пластичний театр «Веста» (художній керівник Юлія Вілен) філософською композицією «Ми йдемо, а позаду нас опадає на землю час».

Величезна подяка всім, хто в такий надскладний час зробив цей фестиваль можливим! Ми ризикнули і не помилились - ні тривоги, ні можливе відключення світла не завадили цьому чарівному театральному дійству відбутися, а дітям поринути у неймовірний світ казки!