Відкрита юнацька першість Оболонського району зі спортивного туризму в закритих приміщеннях "Меморіал Олександра Бравермана"

15-16 січня команди ЦПР Святошинського району брали участь у Відкритій юнацькій першості Оболонського району зі спортивного туризму в закритих приміщеннях "Меморіал Олександра Бравермана". Змагання проходили три дні, відповідно по класам, І, ІІ та ІІІ.

Наші вихованці виступали у ІІ класі дистанції, середній вік та у ІІІ класі дистанції, старша вікова група. Якщо середня група завзято та впевнено долала дистанцію, то старшим було не переливки. Виснажливо фізично та морально, долати запропоновані перешкоди, знаходячись на висоті 7 метрів. Складність полягала у тому, що на базі гуртка не має можливості тренувати таку техніку за браком відповідних умов (обладнаного приміщення), та все ж спробувати було варто. Це перші змагання такого рівня для даних груп. Діти отримали неоціненний досвід та змогли випробувати свої сили.

Велика вдячність організаторам за запрошення та за проведення змагань на професійному рівні. Діти залюбки відвідують такі заходи. Карантинні обмеження звісно псують атмосферу та масовість змагань, але в нинішні часи добре що такі заходи все ж таки проводяться. Тож змагальний рік розпочато, а нам є над чим працювати!