Фінал пізнавально-розважальної вікторини «Артмозаїка»

В рамках творчих проєктів відділів естетичного виховання «На вітрилах музики» та хореографічного мистецтва «Танець – поема, в ній кожен рух - слово», 11 квітня 2024 року в ЦПР «Південна зоря» відбулася пізнавально-розважальна вікторина «Артмозаїка».

У фіналі брали участь команди художніх колективів Центру позашкільної роботи: хореографічний ансамбль «Волошки» (керівник Олена Полева), театральна студія «Експромт» (керівник Леся Калуга-Семенкова), хореографічний ансамбль «Флік-Фляк» (керівник Сергій Денисенко), ансамбль спортивного бального танцю «Діалог» (керівник Вікторія Пекарева).

Справжній інтелект-батл розпочався з розминки, де командам довелось поєднувати пари: визначати письменників за їх творами, згадувати яким країнам належать відомі всьому світу танці, давати визначення театральним жанрам.

І тур мав запитання з хореографічного та театрального мистецтва. Пропонувались варіанти відповідей. Команди охоче відповідали на питання, та ще й з неабияким почуттям гумору.

ІІ тур складався із двох блоків запитань - «Бліц» та «Вгадай хто це». І знову командам довелося включати ерудицію і визначати наскільки правдиві відповіді на ті чи інші питання та вгадувати назви творчих колективів нашого Центу.

Найбільшу кількість балів у фіналі вікторини «Артмозаїка» набрали учасники команди «Діалог». Вітаємо з перемогою!

Дякуємо авторам запитань Олені Олійник та Тетяні Велединській, шановним членам журі Олені Штефан, Тетяні Остапей, Анастасії Дерягіній, Тетяні Велединській, фотографу Марині Момот, звуко і відео режисерам Олексію Алєксєєву та Юрію Літвіну, а також незмінній ведучій Олені Олійник!