Родинний квест «Щаслива родина» до Міжнародного дня сім’ї

15 травня у світі відзначається Міжнародний день сім’ї, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН ще у 1993 році. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

В нашому Центрі родинні цінності, спілкування з батьками вихованців, залучення батьків до освітнього процесу та різноманітних заходів – один із пріорітетних напрямів роботи. Тож, до цієї дати, 13-го травня в Центрі «Південна Зоря», відбувся яскравий родинний квест «Щаслива родина», де вихованці Центру разом зі своїми рідними, виконуючи творчі та веселі завдання на 9 різних тематичних локаціях, змагалися за звання найкращих!

І, ні погода, ні тривоги цього дня не стали на заваді, родинне свято вдалося, а продовження гри в укритті – був ще той квест! Та всі впоралися на відмінно, лише трішечки поступаючись в балах родині переможців.

Щиро дякуємо батькам, що відклали всі свої справи, та знайшли можливість провести час з дітьми,  вихованцям – бо вони у нас найкращі, а їхній сміх та посмішки - наша найбільша винагорода, педагогам – бо, незважаючи ні на що, навіть, під час тривог, тривають заняття, конкурси, квести…

Отже, 15 травня у нас в закладі панували гарний настрій та веселощі, всі учасники отримали подарунки та незабутні щирі емоції, бо немає нічого кращого за час проведений з найріднішими. Відбулось справжнє родинне свято, яке вже стало традиційним кожного року до Дня Сім’ї!