Візьми участь у конкурсі – «Привітай полярника з Новим роком!»

Сьогодні, 1 грудня 2020 року, в День Антарктиди стартував новий конкурс для школярів від Національного антарктичного наукового центру. Саме цього дня в світі відзначають 61-річчя підписання Договору про Антарктику, який визначає правовий статус континенту й види діяльності на ньому.

Назва конкурсу – «Привітай полярника з Новим роком» – говорить сама за себе: головна умова участі – створити та надіслати малюнок-листівку чи відеовітання з Новим роком. Найкращі привітання будуть передані на станцію «Академік Вернадський» команді зимівників.

Долучитися до конкурсу можуть учні будь-яких українських шкіл незалежно від віку та регіону.

«Уже зовсім скоро ми відзначатимемо Новий рік як в Україні, так і за 15 тисяч кілометрів від неї – на антарктичній станції «Академік Вернадський». Нашим колегам, які вже 9 місяців перебувають далеко від своїх родин та Батьківщини, було б дуже приємно отримати вітання з Великої землі й водночас побачити, як українці уявляють собі святкування Нового року на крижаному континенті», – зазначив очільник НАНЦ Євген Дикий.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету bit.ly/3lxZXte та прикріпити до неї файл або посилання на створене вами привітання: малюнок, фотоколаж, відеоролик, анімація тощо. Дедлайн – 25 грудня 2020 року.

Школярі можуть долучитися як самостійно, так і в групах до 5 осіб.

Журі конкурсу складатиметься з представників НАНЦ. Вони обов'язково враховуватимуть креативність та знання антарктичної тематики.

Буде визначено 5 переможців, які отримають поштою призи від НАНЦ. А за перше місце ми також подаруємо онлайн-зустріч із полярниками.

Найцікавіші роботи публікуватимуться на сторінках НАНЦ у Фейсбуці та Інстаграмі.

Тож гайда творити цікавезні привітання! На Ваші листи вже чекають.