Яблучний флешмоб до Всесвітнього дня яблука

21 жовтня Всесвітній день яблука! Саме яблуко є символом фізичного, культурного і генетичного різноманіття!

ЦПР з радістю долучився до районного яблучного флешмобу, запропонованого Управлінням освіти Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації і ось, що з цього вийшло!Більш детально, як відбувалось святкування “яблучного” дня в наших дитячих гуртка Києва:

Творче об'єднання "АБВГДЕЙКА"

За ініціативою Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації було започатковано яблучний флешмоб. Творче об'єднання "АБВГДЕЙКА" з радістю долучається до запропонованого заходу. Вихованці ТО підготували яскраві, різнокольорові паперові яблучка своїми руками. Детальніше ознайомитися із яблучним флешмобом пропонуємо у фото та відео:


Гурток "Паперовий діамант"

Ну і "яблучний" день видався у маленьких вихованців Олени Коломієць. Діти натхненно та завзято працювали й отримали від праці і результату неймовірне задоволення. А після заняття всі-всі отримали вже смачні та корисні справжні яблучка!


Комп'ютерний клуб "ZX"

Креативно та весело відзначили День яблука вихованці групи програмування комп'ютерного клубу "ZX" під керівництвом досвідченого педагога Ольги Костянтинівни Саприкіної. Діти працюють з прогамою SCRATCH, та на цьому занятті отримали "яблучне" завдання: створити власні яблука та запрограмувати так, щоб врожай "падав" з дерева. Наприкінці заняття, всі діти отримали не віртуальні, а справжні, смачні та корисні яблучка!Гурток "Фантазія"

Також раді поділитися світлинами як проходило заняття, що відбулося 20 жовтня, в молодших групах студії "Фантазія" присвячене Всесвітньому дню яблука.

Гурток медиків-екологів "Розмарин"

На занятті медичного гуртка, присвяченому яблуку, дивились відеопрезентацію, розбиралися з керівником в корисних якостях цього фрукта, малювали, смакували, та, навіть, жонглювали,

Гурток «Створи себе сам»

До «Дня яблука» вихованці гуртка «Створи себе сам» прикрашали яблучка, відповідно до свого емоційного стану. Діти гралися яблуками, описували свої почуття, краще пізнавали один одного.