І відкритий Кубок голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з орієнтування в приміщеннях до Дня Збройних Сил України

10-11 грудня 2022 року гуртківці ТО «Вершина» брали участь у І відкритому Кубку голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з орієнтування в приміщеннях до Дня Збройних Сил України. Змагання проходили на базі СЗШ №205 та СЗШ №162 Святошинського району.

У кожного вихованця була своя вікова група та особиста дистанція в заданому напрямку, на кожному контрольному пункті потрібно було зробити відмітку електронним чипом. Переможці та призери змагань визначались за сумою балів двох днів у кожній з вікових груп та нагороджуються дипломами та медалями.

У підсумку цих змагань маємо двох призерів: група Ч - 14 перше місце зайняв Тимофій та група Ч -16 перше місце зайняв Марк. Вітаємо їх з перемогою

50 % від залучених коштів було передано на потреби ЗСУ, тим самим наші вихованці також роблять значний внесок у перемогу, задля миру на нашій землі.