«Кубок сш № 40» з техніки пішохідного туризму

11 березня 2023 року на базі школи № 40 пройшов традиційний кубок з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях на дистанції «Крос-похід». Вихованці туристського гуртка «Вершина» ( кер. Орешина Л.В., Венгерак Н.О., та Загайко В.І.) взяли участь в обох класах А і Б, а також у різних вікових категоріях. Навіть наймолодші вихованці початківці під керівництвом молодого тренера Вероніки Ігорівни змагались на дистанції і показали гарний результат.

Захід був гарно спланований, професійно організований, хоча і довелось стартувати з укриття, в рамках безпеки, але нам пощастило і все пройшло за планом, змагання пройшли без повітряних тривог.

Варто відмітити, що наша старша група була задіяна на суддівстві змагань, як вже досвідченні спортсмени туристи. І проводячи змагання у ролі суддів, здобули новий досвід.

Тож вітаємо наших вихованців з призовими місцями:

 • Клас А:
  ІІІ місце у молодшій віковій групі (грамота, медалі та кубок);
  ІІІ місце у середній віковій групі (грамота, медалі та кубок).
 • Клас Б:
  І місце у молодшій віковій групі (грамота, медалі);
  ІІІ місце у молодшій віковій групі (грамота, медалі);
  І місце у молодшій віковій групі (грамота, медалі).

Дякуємо всім організаторам - школі №40, Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району, суддям, керівникам і звісно учасникам за чудовий захід, за позитивний настрій, за дружню атмосферу, за здорову конкуренцію та гарний настрій!