Новий досвід – участь в першості світу 2021 в групі дисциплін «маршрут»

На початку весни ТО «Вершина» мала нагоду отримати новий досвід – взяти участь у Першості світу зі спортивного туризму (спортивні туристські походи - група спортивних дисциплін "маршрут"). На запрошення Федерації спортивного туризму України – керівники відгукнулись і оперативно підготувались до участі.

Суть конкурсу – оцінка звітів про проведені походи. Наші туристи мали в своєму арсеналі чудовий проведений похід в Карпатах 1 к.с., влітку 2019 року, тож звіт про нього і відправили на конкурс (попередньо переклавши на російську мову, за умовами конкурсу)

Нещодавно завершилось суддівство Першості. У змаганнях взяли участь (отримані заявки і пройшли мандатну комісію) 89 команд з 4 країн: Республіка Білорусь, Республіка Молдова, Російська Федерація і Україна.

Першість проводиться в 11 видах програми: водні маршрути - 1, 2 і 3 к.с .; велосипедні маршрути - 1, 2 і 3 к.с .; гірські маршрути - об'єднана група 1 і 2 к.с.; лижні маршрути - об'єднана група 2 і 3 к.с .; пішохідні маршрути - 1, 2 і 3 к.с.

Загальна кількість учасників змагань - понад 900 спортсменів. Маршрути оцінюють 73 судді з 4-х країн.

Наш звіт зайняв 5 місце (МФСТ Первенство.)– з невеличким відривом від 4 і 3 місця, тож ми задоволені результатом. Будемо планувати нові подорожі і готуватись до нових конкурсів!