Онлайн змагання зі спортивного орієнтування

19 листопада 2020 року вихованці ТО «Вершина» спробували себе в відносно новому виді змагань зі спортивного орієнтування ОНЛАЙН! Організатори КПНЗ "Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання", підготували декілька завдань для різних вікових груп: для молодших це були тести з відео демонстрацією завдання, а середнім і старшим учасникам запропонували відео реальної дистанції, переглядаючи яке вони повинні були нанести на карту контрольні пункти, що зустрічались на відео. Карта була не складна, тож більшість учасників впоралась з завданням.

До речі, керівники гуртка Орешина Л.В. і Венгерак Н.О. також долучились до участі. Відчули азарт і пройшли дистанцію на одному подиху.

За попередніми підрахунками наші хлопці Адаменко Дмитро і Бєляков Єгор потрапили у призери, але ми чекаємо остаточних результатів.

Даний вид змагань є досить обмеженим у доступі, да і діти більше полюбляють бігати по справжньому лісі, тож сподіваємось, що експерименти з онлайн дистанціями скоро закінчаться і ми зустрінемось на стартах!